, Apple Newsy Telefony

iPhone 12 Pro Max – najlepszy flagowiec 2020 roku czy totalna porażka?

fot. svetapple.sk

fot. svetapple.sk

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ikado

  Gdzie w tym art . sa informacje sugerowane w tytule ?

 • fyb

  uwielbiam te tłumaczenie – słaby wynik w benchmarkach wiec fanboje sobie dorabiają teorie ze to pewnie dlatego ze super bedzie trzymał na baterii 😀 w takim razie s20 na exynosie słabo trzymaja na baterii bo sa najwydajniejsze na swiecie 😀 dzieci wiedzą zanim jeszcze telefon wyszedł, takich własnie niewolników Apple lubi najbardziej, głupi mierny ale wierny

  • texas

   Dokładnie xD Skoro tak to ja oczekuję 14h SOTu od tego 12 pro max

   • wald.geek

    Iphone 11 pro max ma baterię tylko 3969 mah, a sot wynosi tyle samo, co w androidzie z baterią np. 4500 mah, więc widać, że optymalizacja robi swoje. Natomiast Iphone 12 pro max prawdopodobne zostanie wyposażony w baterię 4500 mah, więc można się spodziewać, że sot będzie doskonały, porównywalny z bateriami 5000 mah w androidzie, albo nawet dłuższy, bo do tego dochodzi jeszcze lepsza optymalizacja i dodatkowo mniej zasobożerny procesor A14, wykonany w procesie 5nm litografii, więc można się spodziewać rewelacyjnych wyników.

    • texas

     Prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie niż 12 Pro Max będzie miał baterię 4500 mAh 🙂

     • wald.geek

      Dlatego napisałem, że „prawdopodobnie”. Ja jestem bardziej optymistą niż pesymistą i mam nadzieję, że tak się stanie. Na początku przecieków wszystkie portale technologiczne narzekały na nowe baterie, które mają być w nowych 12-stkach, fakt nie napawają optymizmem, ale jakiś czas później pojawiły się kolejne wieści, że doszukano się jeszcze jednej baterii zgłoszonej do certyfikacji przez Apple, właśnie o pojemności 4500 mah i bardzo możliwe, że to ona zostanie zastosowana w najdroższym modelu. Nie będę podawał linków, bo i tak wykryje jako spam, ale jak sobie wpiszesz „doszukano się nowej baterii do Iphone’a 12”, to od razu do góry będziesz miał o tym artykuł. Oczywiście nie musi to być prawda, ale zawsze jest jakiś promyk nadziei, bo w końcu po coś taką baterię zrobili?

     • texas

      To konkretnie mi jakoś umknęło. Dzięki


reklama