, Promocje Redmi Telefony

Mniam, ale promocja. Redmi Note 9 Pro za takie pieniądze to smaczny kąsek

Xiaomi Redmi Note 9 / fot. producenta

Xiaomi Redmi Note 9 / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Florcew

  Normalnie miodzio!

 • Kerto

  No to cyk, mniam …. i co dalej w rewelacyjnych tytułach?

 • Qqrico

  Niestety to nieudany model. Nie jest szybszy od poprzednika (Redmi Note 8 Pro) a ma za to sporo bugów jak choćby dostawanie się kurzu do obiektywów, problemy z GPS, samorestarty. Do tego jest samym końcu kolejki aktualizacji. Nawet modele o połowę tańsze dostały już dawno MIUI 12 a Note 9 Pro nawet nie ma planowanej daty (miesiąca lub kwartału) aktualizacji. Użytkowo widać lagi na elementarnych funkcjach gdzie Redmi Note 6 Pro działa płynnie.

  • san_chez

   Pytanie – używałeś w ogóle tego telefonu czy tylko gdzieś zasłyszałeś o tych błędach i powielasz? Ja używam RN 9 Pro od czerwca i jedyny problem jaki z nim miałem, to taki, że czasami nie reagował na wybudzanie odciskiem palca. Potem problem sam zniknął. Jedyne z czym mogę się zgodzić, to opóźnienie w aktualizacji do MIUI12. Tutaj rzeczywiście Xiaomi dało ciała, ale podobno do końca września aktualizacja się pojawi.

   • Qqrico

    Mam od czerwca Redmi Note 9 Pro z MIUI 11.0.4.0(QJZEUXM) czyli wersja europejska (kupiona w dużym polskim sklepie). W moim egzemplarzu jeszcze nie odnotowałem zakurzenia obiektywu od środka (co zawdzięczam dokupionemu dobremu etui) ale lagi interface oraz problemy z GPS są niestety codziennością. U kolegi z wersją Global (z Aliexpress) jest identycznie. Polecam zerknąć także na forum miuipolska gdzie są informacje, że gwarancyjna wymiana płyty głównej nadal nie rozwiązuje problemów z restartami i GPS. Dziś gdybym kupował, to pewnie w tej cenie też sięgnąłbym po Xiaomi, ale inny model.

    • san_chez

     Mam tą samą wersję, polska dystrybucja, kolor „glacier white”. Najwidoczniej jesteś wśród niewielkiej pewnie grupy ludzi, która ma problemy z tym telefonem. Może wyszła akurat jakaś wadliwa partia. U mnie RN9Pro śmiga bezproblemowo. Nic nie laguje, nie ma żadnych autorestartów, GPS też działa dobrze. Kurzu na obiektywach nie widzę, a korzystam z dołączonego silikonowego etui, tak więc obiektywy nie są niczym osłonięte. Zobaczymy jak będzie za parę miesięcy, na razie nie narzekam.

     • Qqrico

      Samo włączenie danych komórkowych (Orange) powoduje lag na 5-7 sekund. Ta sama karta SIM w Redmi Note 6 Pro i działa natychmiastowo. Włączenie WAZE podczas jazdy samochodem przy włączonym GPS i LTE to komunikat „Szukam sieci” lub „Brak GPS” przez kilka minut. Potem działa OK, chyba, że się fon zrestartuje samoczynnie (u mnie raz na kilka tygodni). Zazwyczaj problemy z autorestartem są w miejscach ze słabym zasięgiem internetu i przy zaniku dostępności sygnału GPS jak tunel, przejazd pod wiaduktem czasem w terenach górzystych. Tam gdzie jest gęstsza zabudowa jest w miarę OK.

     • Arrczi

      Oddaj w ramach rękojmi.

     • san_chez

      Co prawda nieczęsto korzystam z GPS, ale u mnie takich problemów nie ma. Nie wiem co więcej napisać, mogę tylko współczuć, że natrafiłeś akurat na wadliwy egzemplarz.

    • Robert

     No to trzeba wymieniać do skutku (parę razy) i po którejś wymianie będzie przysługiwała wymiana urządzenia na nowe wolne od wad.

     • Qqrico

      Na forum miuipolska sa posty userów którym wymieniano płyty główne albo dostawali info, ze telefon jest sprawny a po kilku dniach w trasie gubiły GPS lub restartowały się. Zdjęcia RMN9P z kurzem wewnątrz obiektywów były publikowane nawet na polskim Facebooku Xiaomi. Warto szerzej się zainteresować jeśli planuje się zakup a nie tylko opierać się na artykułach PR czy sponsorowanych

     • Robert

      To jest loteria. Jeśli chcesz kupić w miarę świeżo po premierze, to w sieci opinii zwykłych ludzi wtedy nie znajdziesz. Są dopiero po jakichś 2 miesiącach, a i to o ile celujesz w popularny model. Gdy kupowałem 2 marca 2020 Moto G8 Power (premiera była 2 tyg. wcześniej), to w internecie opinii na jej temat było okrągłe zero. Na szczęście wszystko śmiga :).


reklama