, Promocje

Promocja-hit: fajny smartwatch za 9 dolarów z darmową dostawą!

smartwatch do 50 zł

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Matiak

  Mam, nie polecam, badziew. Cały plastik, ekran rysuje się od przetarcia koszulka 😁, bateria wytrzymuje max 2 dni, dotykowy jest tylko przycisk pod ekranem a nie ekran caly, kroki zawyża a puls mierzy jak mu się podoba i trzeba zrobić to ręcznie. Ogół IE szkoda nawet trzech dych, po miesiącu już nie chce się ładować, coś nie styka bo jak się dociśnie to ładuje. Poza tym kupiłem z przesyłką za 35zl na allegro 😜

 • a-go

  Zapomniałem dodać, że moje urządzenie nie ma 8 ekranów i totalnie nie zauważa, że śpię.

 • a-go

  Zamówiłem sobie z ciekawości i jestem pozytywnie zaskoczony. Od razu dodam, że to, co w Chińskich sklepach nosi taka samą nazwę nie musi oznaczać tego samego urządzenia.
  Nie jest prawdą, że trzeba ładować codziennie, bo spokojnie wytrzymuje kilka dni, a w trybie autonomicznym nawet dłużej. To, na co najczęściej narzekają nabywcy taniej „chińszczyzny”, to aplikacja i połączenie BT w tym przypadku również mnie zaskoczyło na plus – żadnych problemów zarówno z parowaniem jak i połączeniem (apka FitBit). Niestety same teksty powiadomień wyświetlane są malutką czcionką, dla mnie zbyt małą. Powiadomienia jedynie z predefiniowanych aplikacji (brak Gmail, Viber itd.) Krokomierz porównywałem z MiBandem zakładając oba urządzenia na ta samą rękę. Różnica niewielka. W stosunku do faktycznie policzonych kroków MiBand nie okazał się lepszy. Wykonanie również w miarę solidne, ale niestety materiał wyświetlacza, to zwykły plastik, wiec się rysuje. W sumie jeśli komuś wystarczy prosty zegarek z podstawowymi funkcjami fit, to polecam. Szczególnie tym krytykom, którzy nawet nie mieli go w rękach, a snują tutaj swoje wywody.

  • Matiak

   Jakie on ma podstawowe funkcje fit? Tylko te kroki i to orientacyjnie dla porównania bo z rzeczywistością nie mają nic wspólnego, nalicza kroki jak pisze na klawiaturze 😂

   • a-go

    Puls i natlenienie. Nie wymagaj byś w tej cenie otrzymał jakieś zaawansowane funkcje i czujniki zewnętrzne. Kroki sprawdzałem chodząc, a nie pisząc. MiBand, chwalony za dokładność, naliczał mi w biurze kroki tak, jakbym cały dzień po nim chodził, a ostatnio całą dzienną normę „wychodziłem” czyszcząc kostkę brukową na 40m2 powierzchni. Liczenie kroków ma raczej charakter motywacyjny. Chyba pomyliłeś klasę urządzenia. Jeśli się ma zamiar wystartować w F1, to się nie kupuje malucha.

    • Matiak

     Nie, poprostu szkoda kasy na taki shit bo to nic nie daje 😉 Nawet na zwykły zegarek się nie nadaje bo rysuje się od długiego rekawka. Kupiłem z zamiarem używania jako zwykły zegarek bo nie spodziewałem się wiele ale polecić tego nie można w żadnym wypadku.

     • a-go

      Tu się zgodzę, że plastik na ekranie jest tandetny. Mam propozycję by zakwalifikować to urządzenie dla osoby mało aktywnej, która pojechała na urlop i chce nieco poruszać się po lesie mierząc jakieś podstawowe parametry, a po powrocie do domu będzie pamiętała o wakacjach, a szybko zapomni o „smatwatchu”. Czyli gadżet na zasadzie wakacyjnego tatuażu z henny;) A jeśli się spodoba i nie zapomni, to kupi sobie coś lepszego. Ja nie noszę tego urządzenia, ale testy przekonały mnie, że nie potrzebuję niczego skomplikowanego by cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

 • Florcew

  Kupiony jakiś czas temu za 15zł na Ali. Ładować trzeba codziennie, gubi połączenie z telefonem, mierzy w miarę dokładnie w porównaniu z ciśnieniomierzem (może przypadek bo ciśnienie i puls jest w normie), kroki też liczy ale czy poprawnie nie sprawdzałem. Ogólnie oddałem tacie i jest zadowolony.

 • Piotr Chudziak

  Kolejny elektrośmieć. Pewnie do wyrzucenia po miesiącu użytkowania.

 • Piter26

  Musicie promoać te elektro śmieci? Przecież to nie ma prawa norlamnie działać.


reklama