, Google Newsy Telefony

Pixel 5s pozuje w pełnej krasie. Tak dobrego smartfona Google jeszcze nigdy nie stworzyło! [ data premiery]

Google Pixel 4a / fot. producenta

Google Pixel 4a / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Adam Rykaczewski

  Mam obecnie Pixel 3 . Zaczynałem od Nexus 5 potem 5x . Według mojej oceny 5x dramat , aż chciałem opuścić markę . 3 petarda kupiony w stanach na promocji za 1800 PLN 😉 rok temu . Za rok 5 myślę będzie do wzięcia za te same pieniądze. Co do baterii w Nexus z czasem robiło się dramatycznie. Oprócz tego przy aktualizacjach androida procek i ram nie dawał rady . W 3 po roku po aktualizacji na 11 bez zmian 😉.

  • buzzyliszek

   Też miałem 5x i miałem ten sam myk z baterią. Nie wiedziałem że na tle innych wypada tak słabo.

 • Realista

  Ok a co jest takiego obłędnego? Bo chyba co do procesora nasal noe wiadomo co w nim siedzi

 • Jakub nie podam

  Korzystam, że smartphona cały dzień i nigdy się nawet przez 30 sekund nie martwiłem tym czy mi się rozładuje (nie oszczędzam go ani trochę).

  A mam Pixela 3a, oczywiście dziennikarz pewnie nawet 1 tygodnia z żandym Pixeli nie spędził i nie wie o czym gada.

  Pixele nie muszą mieć dużych baterii, bo mają pod nie optymalizowany system (tak to się łączy z tym, że google robi i Androida i Pixele).

  Naprawdę już nawet mój 10 letni siostrzeniec to rozumie, skończcie z mitem krótko trzymających Pixeli, na tydzień każdego używałem jaki wyszedł i żaden nie miał jakiś problemów z baterią na tle konkurencji.

  Te 4000, starczy pewnie na 2 dni.

  Dodam, że Pixel 3a przeżył bez ładowania 17 godzinny lot na Taiwan (z przesiadkami 17 godzin) i oglądałem na nim serial jeszcze w trakcie oraz słuchałem muzyki i grałem (tu akurat krótko), ale kilka odcinków, godzina grania i z 3-5h Muzyki, i jak już dojechałem do mieszkania z to miałem jeszcze 11%

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1081331665317515 Michał Gorczyca

   Powiem to zależy, miałem pixela 1 i w nim bateria była za mała. Często zdarzało mi się że padała w połowie dnia, nawet wcześniej czasami. Ale teraz od niedawna mam 3a i rzeczywiście jest dużo lepiej.

  • shmchuck

   Pixel 3a ma średniopółkowy procesor, który nie konsumuje tyle energii co flagowce, dlatego 3a a w szczególności 3a XL bardzo dobrze sobie radzą.

 • kriseck

  „czy to wystarczy na 2020 roku?” SERIO? W tytule?

 • Max Chopin

  Całkowicie bez sensu jak o niebo lepszy Pixel 4 można na spokojnie wyrwać za 600 euro.

  • Jakub nie podam

   Chyba 550 chciałeś napisać, bo mozna spokojnie za 550 euro 4 mieć, jak się na Amazonie siedzi, jeszcze 24h dostawa do Polski.

 • Pawel S

  Nic obłędnego w nim nie ma oprócz pewnie ceny. Szacun ,wreszcie za rozmiar wyświetlacza !

 • Łukasz

  Może będzie też prawdziwy flagowiec od Google, temu S. Ja mając OnePlusa 5 z topowym na tamte czasy Snapdragonem zastanawiam się czy nowy średni układ będzie na pewno zauważalnie szybszy. Kusi dobry aparat i w końcu lepsza bateria (jak na Pixele), ale chyba jeszcze za wcześnie na wymianę starego flagowca na Pixela ze średnim procesorem obecnym zresztą też w OnePlus NORD.


reklama