, Newsy Samsung Telefony

Nazywali ich szaleńcami, a Samsung nie może się wyrobić z zamówieniami na Galaxy Z Fold 2

Samsung Galaxy Z Fold 2 w specjalnej edycji to prawdziwy hit/fot. Samsung

Samsung Galaxy Z Fold 2 w specjalnej edycji to prawdziwy hit/fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • T.

  Gdybym na swoim smartfonie pod palcami wyczuwal pofaldowana powierzchnie wyswietlacza, to bylby to wystarczajacy powod do jego zezlomowania jako niepelnowartosciowy.

 • Alex

  Huawei huawei i huawei. Co wy macie z tym huawei? Huawei cudowny a reszta już nie. Skoro tekst o samsungu to po co tu znów pisać o huawei? Jak tak czytam te teksty o tym huawei u was to kibicuje stanom by wykończyły te markę bo już wkurza takie wychwalanie tej marki. Nazwa portalu powinna się zmienić na huaweimaniak.pl
  Rozumiem, ze lubicie te markę ale dajcie już spokój!!! Po co ten akapit o huawei i wojnie amerykańska-chińskiej? Wszędzie gdzie jest jakiś tekst o samsungu to wszędzie wepchnięcie tego huawei.

  • Robert K.

   Bo to jest tak, że jak się pisze o Samsungu, to jest duże prawdopodobieństwo, że za chwilę będzie zlot komentujących, zwolennikiów, przeciwników marki i zaczną się dyskusje prowadzące do gównoburzy, a co za tym idzie: więcej kliknięć, ot co.

   • Alex

    Ale to chore by rozpędzać burze. Po co to robić?

  • T.

   E tam. To nie wina portalu ale autora, ktorego serce jest rozdarte pomiedzy apple iphone 12 i jakims modelem huawai (nie pamietam ktory). A skoro wstawki sa o huawai to pewnie serce przewaza ku temu producentowi).

   • Alex

    Ale używa N10 Lite, którego też chwali 😃

  • bogymen

   Takie kontrowersje mają za zadanie skłonić użytkowników do komentowania, które pozwala na wygenerowanie kolejnych odsłon. Widzisz, napisałeś ten komentarz, którego byś pewnie nie napisał, gdyby wzmianki o Huawei nie było, ja Ci odpowiedziałem, pewnie wejdziesz tutaj żeby być może mi odpisać i tak to właśnie funkcjonuje.

  • Kamień

   „Skoro tekst o Samsungu to po co tu znów pisać o Huawei?”

   Eee….autor wspomniał o Huaweiu w kontekście jedynego konkurenta Samsunga w kwestii składanych telefonów, co z wami jest nie tak, że tego nie rozumiecie?? Jeśli jest jakieś racjonalne odniesienie do innego producenta, to czemu miałby ktoś tego odniesienia/porównania nie stosować??

   • Alex

    Może dlatego, że Samsunga za wszystko besztają a Huawei jest idealny. Biedny Huawei bo USA go nie lubi. I w każdym artykule to podkreślają. W każdym. Artykuł o Samsungu a i tak wspomną, że biedny Huawei jest poszkodowany.

    • Kamień

     A czy tutaj również o tym mówią? Trochę w paranoję wpadacie

     • Alex

      A nie?
      „Dodajmy do tego fakt, że USA wybitnie przysłużyło się Samsungowi, eliminując jedyną konkurencję na rynku. Tylko Huawei miało zaplecze i siłę przebicia, by móc poważnie zagrozić pozycji Koreańczyków w segmencie składanych smartfonów. Dopóki Apple nie dojrzeje do tego pomysłu, to niewiele może się zmienić.”

     • Kamień

      No i gdzie w tym cytowanym tekście masz gorzkie żale na temat huaweia?? To, że USA przysłużyło się Samsungowi walką z huaweiem to prawda, prawdą jest też to, że Huawei jako jedyny stanowił dla Samsunga potencjalną konkurencję, nie ma tu żadnego użalania się nad biednymi Chińczykami czy co, ale suche fakty.

  • wania

   Dobrze to ująłeś!!!


reklama