, Promocje Wearables Xiaomi

Gdybym miał kupić tani smartwatch, to tylko ten. Dzisiaj zrobisz to w doskonałej promocji

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marcin S

  niestety wady są. Pogoda nie aktualizuje sie po tygodniu wcale. skąd wczesniej dane do pogody tez nie wiem bo na pewno nie z miwjsca zamieszkania. Nie działa od początku cokolwiek zwiazanego z treningami, kompletmie nic.
  działa zegarek, budzik, miernik tętna ,szukanie telefonu, krokomierz i w sumie tyle. po 4 tygodniach pogoda zaktualizowala sie ale nadal nie wim skad bierze dane.

 • Raf3e

  Co niedrogiego możecie polecić z obsługą Google Fit?

 • Tomasz Kret

  Po pierwsze to gearbest a nie bangood – przynajmniej tak wynika z linku, bo drugie uczciwie byłoby gdybyście napisali o dodatkowych kosztach dostawy, gdzie najtańsza rejestrowana to koszt ok.8 dolarów. A wtedy cena wzrasta do ok. 135 PLN. I to jest uczciwie postawiona sprawa. I cena wtedy nie jest jakoś super rewelacyjna. Kupiłem to urządzenie 12 dni temu na aliexpress za 102 PLN już z dostawą. Aha i jakie to Xiaomi jak nawet mi fit z tym nie pracuje?

 • thecoolkid 😎

  To nie smartwatch tylko fitnes opaska z okrągłym wyświetlaczem

  • łukasz Jedryszczyk

   Smartwatch wygląda jak zegarek a opaska jak opaska😀 tego nie definiują jego funkcje tylko wygląd

   • thecoolkid 😎

    Absolutnie się nie zgadzam. Mówiąc kolokwialnie, żeby coś było Smart, to musi się uczyć nowych rzeczy, czyli musi być możliwość dodawania nowych funkcji niezależnie od aktualizacji oprogramowania, poprzez np. ściąganie aplikacji ze sklepu. To jest co najwyżej feature-watch, tak jak były feature-phone’y, czyli urządzenie o niezmiennym, nieposzerzalnym zakresie funkcji.

    • łukasz Jedryszczyk

     Chyba nie wiesz jak teraz używa się słowa Smart. Teraz Smart jest wszystko co.ma połączenie z internetem i można tym sterować np za pomocą smartfona np. Smart opaski,żarówki, czujki, piekarniki itd

     • thecoolkid 😎

      Chwyt marketingowy, jak AI, żeby sprzedać więcej niedoinformowanym klientom 😉

     • łukasz Jedryszczyk

      Co nie zmienia faktu że teraz takich nazw się używa 😀

     • thecoolkid 😎

      Tylko tacy ludzie jak ty ich używają, bez znajomości znaczenia słów 😉 „smart opaski” to tak na prawdę fitness trackery, żarówki, czujniki, piekarniki, lodówki to IoT lub Internet rzeczy, rozszerzenie Smart domu. A dom może być Smart bo dodajesz nowe funkcje, tj. sprzęty i rutyny automatyzacji.

     • łukasz Jedryszczyk

      Ja mówię jakich nazw używają producenci a jeśli uzależniać słowo Smart tylko od tego że urządzenie ma swój własny sklep też nie jest jakieś super wymyślne.

     • thecoolkid 😎

      Nie koniecznie musi mieć sklep, ale koniecznie musi mieć możliwość poszerzenia zestawu funkcji bez aktualizacji oprogramowania wewnętrznego. Smartfony Nokii na Symbianie nie miały sklepu i też były smart, podobnie poprzednie smartfony z grami i aplikacjami Java, które ściągało sie normalnie ze stron różnych, stąd pewnie zamieszanie, że jak ma intenet to jest smart, ano nie musi być.

     • łukasz Jedryszczyk

      Ale większość urządzeń nowe funkcje dostaje przez aktualizacje oprogramowania nawet smartfony . Inne rzeczy to tylko aplikacje które korzystają już z wbudowanych możliwości nie dodasz GPS przez aplikację ale możesz tylko korzystać z niej w różny sposób.

     • thecoolkid 😎

      Chyba tylko Apple haha. Google wszystko aktualizuje przez sklep. GPS to komponent sprzętowy, nie funkcja. Z samym GPSem nic nie zrobisz, potrzebujesz programu, który pokaże ci coś na mapie, albo chociaż pokaże współrzędne. A przykładem nowej funkcji jest np. zamówienie taksówki do twojej aktualnej lokalizacji.

     • łukasz Jedryszczyk

      Ale to nie funkcja tylko aplikacja która również dobrze może być podana w aktualizacji systemu i gdyby nie ten komponent to nic by nie pomogły żadne aktualizacje. Google większość dodaje przez sklep ale żeby np. skorzystać z motywu ciemnego który współpracuje dość dobrze systemem potrzebujesz minimum androida 10

     • thecoolkid 😎

      Ale ja nie mówię, że urządzenia nie mają wbudowanych funkcji, to nie jest mój argument. Mój argument jest, że wbudowane funkcje nie oznaczają, że coś jest smart, dopiero te niewbudowane. Zamówienie taksówki to nie jest aplikacja, aplikacją jest np. Uber oferujący tę funkcję. Funkcja musi wykonywać jakąś czynność np. pobierać wartość źródłową i zwracać wartość wynikową. Macie w szkole matematykę? Hahaha 😂

     • łukasz Jedryszczyk

      Szkoła to już dawno za mną 😀zależy jak na to patrzeć bo np. opaska może być Smart o jest dodatkowymi funkcjami przenoszonymi z innego urządzenia Smart czyli telefonu daje nowe możliwości i inną interakcje

 • kriswolf

  Ile jeszcze razy będziecie o nim pisać ?

  • Kamil Kolontaj

   Wyżej kolejny raz o tym jest artykuł


reklama