, Newsy Oppo Telefony

Oppo Watch w przedsprzedaży w Polsce. Te ceny są naprawdę świetne

Oppo Watch w polskiej przedsprzedaży/fot. Oppo

Oppo Watch w polskiej przedsprzedaży/fot. Oppo

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • czajnik

  Media Expert taniej o złotówkę 😀 Stonks

 • Rafał

  Czy ktoś się orientuje czy tandem telefonu, który nie wspiera Google Pay (np. Huawei Mate 30 Pro) oraz tego zegarka Oppo ma szansę działać? Czy podczas konfiguracji Google Pay w aplikacji Oppo na telefonie jest wymagane certyfikowane urządzenie czy nie powinno mieć to znaczenia?

 • Paweł Palak

  A,nie lepiej poczekać na wersję z LTE bo nie bawem ma wejść i jeszcze będzie bardziej interesujący.Jak myślicie o tym,ale tak ogólnie to smartwatch jest bardzo zachęcający i na pewno zakupię go.

  • Sławomir Cichowlas

   Zdecydowanie ja również myślę docelowo o wersji z LTE (akurat osobiście czekam na eSIM w Play, miał być i … ), ale zapowiedzi są, że pojawi się „za jakiś czas” … obawiam się, że będzie to kwestia długich miesięcy, więc chyba na razie kupię 46mm WiFi, jak się okaże, że jest fajny, a pojawi się LTE, to sprzedam tego WiFi i kupię LTE – w związku z zakupem w przedsprzedaży (zysk 150zł w stosunku do ceny regularnej) to sprzedaż za kilka miesięcy nie powinna być aż tak bardzo obarczona dużą stratą …

 • Sławomir Cichowlas

  Mnie tam ten zegarek przekonał i dokonam zakupu. Od „zawsze” miałem Samsungi na ręku, ale ten brak możliwości płacenia i dość słaba bateria już mi ciąży … No i cena najnowszego modelu też trochę porażająca … Tylko teraz pozostaje się zastanowić który sprzedawca (MM, ME, Euro, X-Kom) wyśle go najszybciej? 🙂 Macie jakieś doświadczenia w tych kwestiach? 🙂

  • Kamil Kolontaj

   X-kom najszybciej zrealizuje. Taka mała uwaga. Niemcy skarżą się na bardzo słaby czas działania w tej wersji 41mm. Dopiero dobrze jest przy wersji 46mm.

   • Sławomir Cichowlas

    Też uważam, że 46mm jest bardziej udany … a cena niedużo już większa od 41mm. Dzięki za wskazówkę dot. x-kom 🙂

    • Kamil Kolontaj

     Nie ma sprawy. Sam się przybieram do kupna wersji 46mm.


reklama