, Newsy Sony Telefony

Sony zaprezentowało jeden z najbardziej bezsensownych smartfonów tego roku

fot. Sony

fot. Sony

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • CriterS

  Z tego co kojarzę, to wszystkie Xperie z serii 8, są przeznaczone wyłącznie na rynek japoński, który z resztą rządzi się swoimi prawami. Nie rozumiem więc tego lamentu i zdziwienia autora. Może czasem warto zrobić sobie mały „research”
  ¯(ツ)/¯ 😉
  Zwykły clickbait :-/

 • Mirek

  Dlaczego autor wpisu uważa,że Xperia 10 to nieudany telefon ?
  Na androidzie 10 hula całkiem dobrze,bateria trzyma cały dzień.

 • Norbert

  Przecież ten telefon nawet do PL nie trafi… Tylko na Japonię i zapewne do krajów mniej rozwiniętych. Zwykły clickbait artykuł nic nie wnoszący. 😐

 • jotek44

  Sony ewidentnie się pogubiło w budowaniu „nowej strategii”. Chyba nawet w Japonii nikt nie czeka na takie modele, zwłaszcza w tej cenie. Przecież na rynku w tym segmencie można znaleźć znacznie sensowniejsze i tańsze propozycje.

 • Robert

  Gdyby tam siedział Snap choćby 670, to po małej obniżce spokojnie mogłaby pojawić się poza Japonią. Na pewno byłaby ciekawsza (przynajmniej na papierze), niż Xperia L4.
  Autor jednak wyraził bulwers na całego, tymczasem to model zapewne ekskluzywny dla japońskiej sieci DoCoMo z którą Sony zawsze blisko trzymało i raczej wątpliwe, że będzie tam sprzedawany w podanej w tekście cenie rynkowej. Ot, tani smartfon do abonamentu.


reklama