, Promocje Telefony Xiaomi

Oto najbardziej niezwykły smartfon Xiaomi, o którym nigdy nie słyszałeś. Dzisiaj kupisz go za grosze

QIN 2 Pro/fot. Xiaomi

QIN 2 Pro/fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Szymon Piotr Głowa

  5″ Ekran, jeden poprawny aparat z tyłu, 6 GB RAM, średniopółkowy procesor, miłym dodatkiem byłaby wodoszczelność (choćby nieoficjalna) i cena ok. 1200 zł… Smartfon marzenie… 😍

 • Wywern

  Dobry ruch, aparat do selfie jest zupełnie niepotrzebny

 • https://bit.ly/1IJsoP9 ShadowDX

  Szkoda że nie ma podanej reszty specyfikacji i trzeba samemu patrzeć. W sumie przydałby mi się zapasowy telefon z dobrym stanem baterii i kompaktowymi rozmiarami tylko do wysyłania wiadomości i czytania. A tu wszystko powyżej 5 setek… Pozostaje chyba tylko szukać gdzieś aukcjii na Redmi 7A.

  • Alex

   Redmi 9A. W media markt koszt 399 zł. 5200 mAh o ile się nie mylę lub 5000 mAh i nawet działa. Baterii nie ładowałem od tygodnia ale telefon nie jest kompaktowy. Rozmiarowo wypada jak N10+ czyli kawał sprzętu.

   • https://bit.ly/1IJsoP9 ShadowDX

    Redmi 9A jak najbardziej na plus, aczkolwiek rozmiary i wcięcie u mnie nie przejdą. Narazie jako drugie urządzenie wziąłem starego Redmi 4X. Kompaktowe rozmiary to jednak komfort, którego żadne ergonomiczne kształty i tzw. „premium” materiały nie zastąpią 😁

    • Alex

     A jak działa? Da się jeszcze korzystać? Bo też mam tego Redmi 4X. Trochę bateria spuchła 😁 ale uruchamia się telefon. Tylko wydaje mi się że taki Redmi 9A działa lepiej. W ogóle jestem zaskoczony działaniem tego Xiaomi.

     • https://bit.ly/1IJsoP9 ShadowDX

      Napewno o wiele lepiej. 4X jest już urządzeniem dość starym, ponad 3 letnim, a już wtedy nie szalał specyfikacją. Może z Androidem GO byłoby lepiej. Do Discord’a jednak jak na moje zapotrzebowania nadal w stu procentach wystarcza.

 • DonVitoLDZ

  2GB RAMU przy Androidzie 9 i przy takiej cenie przekreśla go absolutnie

  • Matty

   To jest Android GO. To oznacza, że powinien chodzić przy 2gb. Istnieje Redmi GO z 2019 ze stycznia z 1gb ramu tez na android go. Czytaj uważnie, a dopiero potem pisz. Powinni dopisać a artykule, że wersja GO oprogramowania jest „odchudzona” wersja androida i 2gb powinno być wystarczające. Ale domyślam się, że nie mieli żadnego modelu z Androidem go na pokładzie.

  • Alex

   E nie koniecznie. Używam Redmi 9A od tygodnia jako drugi tel i nawet jest znośnie. Myślałem, że będzie dużo gorzej. A tel ma Androida 10 i 2GB RAM. Osobiście myślałem, że to będzie muł. Ale nawet nie jest i da się z tego korzystać. Dodam, że mam porównanie ze smartfonem, który ma 12GB RAM.


reklama