, Samsung Testy

Samsung Galaxy Note 20 Ultra to gorący smartfon, ale czy gorętszy od poprzednika? Sprawdziłem

Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • SecretHope

  Mówiłem że to szrot?
  Mówiłem że to szrot.

 • Robert K.

  Czyli, jako tako, sensu ma przejście z N9 na N10+, ten drugi wyglądem poprzednika w moim odczuciu, subiektywnie, jest ładniejszy z pięknym ekranem, dopracowanym rysikiem względem Note9, większym ekranem, co dla mnie jest, jak najbardziej ok, aczkolwiek w N9 ekran też robi robotę, a co początkowo mi przeszkadzało? Jedynie brak wejścia jack w N10+, bo oczko aparatu z przodu, zupełnie w tej chwili mi nie przeszkadza, jak w chwili przejścia, gdzie miałem pewne obawy, co do tego aparatu.

 • Marian Lewandowski

  Od kiedy iPhone 4 zmieniłem na Note 3, praktycznie ta seria odpowiada mi najbardziej. Po drodze były jeszcze S7 Edge i S8 a to dlatego, że ósemka trafiła mi się za bardzo korzystne pieniądze, ale po 8 miesiącach stwierdziłem, że telefon jest dla mnie zbyt mały i stęskniłem się do serii Note. W zeszłym roku kupiłem Note 10+ i z zniecierpliwieniem oczekiwałem następcy. Nie nastawiałem się na wymianę gdyż nie należę do grupy ludzi którzy, co roku musza mieć najnowszy model.
  Ok. Powyższy test jak też i inne porównania 10+ i 20+ nie dają żadnych uzasadnionych powodów do wymiany Note 10+ na wyższy model. Co więcej, Note 10+ jest na tyle kompletnym Smartfonem (moja osobista opinia), że śmiem wątpić, iż wymienię go na Note 30+. Jestem bardzo zadowolony z Note 10+ i jeżeli miałbym komukolwiek doradzać ? Napiszę tak: Dziś, Note 10+ można kupić za uczciwe pieniądze. Nie przepłacajcie tylko dlatego, że zmieniono kilka szczegółów których, w codziennym użytkowaniu nawet nie zauważcie !
  Pozdrawiam.

 • hahahahaha

  Świetnie dobrane słowa … Gorący smartfon xD

  • Pisul Maximus

   Idzie zima powinni do smartfonu dodawać w gratisie rękawiczki żeby jeszcze wyraźnie podkreślić że to „gorący” flagowiec 🙂

   I to prawie 6 koła kosztuje!?

 • andrzej

  No niestety trzeba zwrócić. Nie tylko przegrzewanie ale i łapanie ostrości oraz zdjęcia nocne większych kadrów

 • mcz

  Note 10+ będzie więc najlepszym telefonem jeśli ktoś potrzebuje rysika i nie ma dostępu do wersji z SD865. Dużo tańszy od N20 Ultra i nie ma aż takich problemów z throttlingiem, a realne zalety N20 Ultra to tylko ekran 120 Hz i aparat.
  Znając Samsunga to Note 10+ zostanie wkrótce wycofany i zastąpiony Note 20 FE wykastrowany z IP68, bezprzewodowego ładowania, z gorszą obudową i aparatem. Tak jak to było z N9 i N10 lite.

  • ROMAN46

   Taa tylko że 10+ dostępny jest u nas w 512 GB a N20U wykastrowali dla nas do max 256 GB a w/w wersję 20-ki mają w Usa i oczywiście SD 865+ .


reklama