Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o planach firmy Google w kwestii wydania pięciu zupełnie nowych słuchawek z serii Google Nexus. Niestety – nawet teraz nic nie zostało oficjalnie potwierdzone lecz pojawiły się dodatkowe szczegóły w tej sprawie.
Artykuły dla Google Nexus
- Motorola Nexus 6 – test telefonu
- Telefon do 1500 złotych
- Najlepsze smartfony wg AnTuTu (ranking 1H 2015)
- Najlepsze smartfony wg AnTuTu (ranking 1Q 2015)
- Najlepsze smartfony. TOP 10 (luty 2015)
więcej: Google Nexus »
Google ma uruchomić pięć nowych smartfonów i liczba ta nie jest wcale przypadkowa. 5 listopada – na kiedy planowana jest premiera słuchawek – firma obchodzi swoje piąte urodziny. Ma to być prawdopodobnie dodatkowo sprzężone z premierą najnowszej – już piątej odsłony – systemu operacyjnego Google Android 5.0 Jelly Bean.
Z logo jakiego producenta pojawią się nowe Nexus’y? Na początku miały w tym maczać palce tylko firmy HTC oraz Samsung. Teraz jednak do gry mają wejść także LG oraz ZTE. Nie wykluczajmy również Motoroli – w końcu transakcja wykupienia w końcu została sfinalizowana. Czekamy na dalsze wieści w tej sprawie.
Źródło: talkandroid, softpedia