, Apple Longform Newsy Wearables

Apple Watch Series 6 – wszystko, co wiemy przed premierą

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • VC89

  Fanboy’e, którzy już popuszczaja a nosacze na twarzy im rosną, byle tylko otoczenie miało ból tyłka

 • http://zyskiwanieprzewagi.com Piotr Deptuch

  Miałem AW2, teraz mam AW4 i to mój ulubiony gadżet zdecydowanie. Kupuję iPhone’y tylko dlatego żeby mieć ten zegarek 😉 jak AW6 wniesie jakieś fajne zmiany, to bez zawahania kupię bo będę na pewno zadowolony.

 • Bodzio

  Śmiech na sali …
  18 godz dzialania ? Z czym do ludzi ??

 • Zorpox

  Wydaj ponad 2k na zegarek, który trzeba codziennie ładować…porażka.

  • Paweł U.

   Mam Apple Watcha 5 gen. od jego premiery – jak dla mnie to najlepszy zegarek, a miałem kilka smartwachy. Ja i tak od zawsze ściągałem zegarek na noc, bo mnie denerwuje na ręce jak śpie i boję się, że go uszkodzę przez przypadek, więc kładę go na szafkę nocną i tam się ładuje. Nie musze nic do niego podłączać, wystarczy że go położę na „ładowarce”. Nigdy mi się nie rozładował w trakcie dnia. I na pewno nie potrafiłbym bez ng już normalnie funkcjonować – wszędzie nim płace (po co wyciągać tel?) i nie muszę podawać nigdy PINu – szybko i wygodnie. Odbieram na nim rozmowy, nawet jak nie mam tel przy sb, np. na siłowni (a mam też airPodsy), zegarek ma kartę sim, więc jest pełnoprawnym sprzętem. W pracy jak mam spotkania, informuje mnie dyskretnie o wiadomościach na slacku, mogę odpisać na nim (proste odpowiedzi) albo podyktować po polsku (jak mam zajęte ręce np. w kuchni). Steruje nim TV w domu i głośniki. I przede wszystkim jest płynny w działaniu i niezawodny. Żaden inny zegarek mi nie dał takich możliwości jak od Apple.

 • Marek

  Hmmm niech każdy kupuje za swoje co chce , kultury troche

 • https://m.youtube.com/channel/UC1nK2AD1EXOeQB9Uy4lehLA ALTER-MAN

  They fly now!

  https://m.yo…DyFmGeQQ8o

  Zamiast złomu od Apple polecam KW88 albo Kospet Hope 4G – w pełni funkcjonalne zegarki z pełnym androidem:)

  • Paweł U.

   Miałem „w pełni funkcjonalny” zegarek z androidem (TicWatch Pro) i podziękuję 🙂 Nie było dnia, aby się nie zaciął. Tragedia.


reklama