, Promocje

Promocji na Xiaomi Mi 10 nigdy dość! Cena kusi coraz bardziej

Xiaomi Mi 10 / Fot. Xiaomi

Xiaomi Mi 10 / Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • h4x 5upr3me

  Cena już teraz jest dobra, a jak/jeśli spadnie poniżej magicznego progu 2000 zł, to wtedy będzie naprawdę atrakcyjnie – LG Velvet, OnePlus Nord, a nawet „zabójca flagowców” Poco f2 pro nagle okażą się trochę (lub bardziej, w zależności od modelu) mniej opłacalne, ponieważ pierwotnie były robione dla szeroko rozumianej średniej półki i nie są to, kolokwialnie ujmując, zdetronizowane cenowo flagowce. Lepsza bateria, lepsze aparaty, obecnie najlepszy SoC (choć choćby poco też go ma na pokładzie) i 8 GB RAMu… zapewne warto jeszcze trochę poczekać. Niech tylko jeszcze ogarną MIUI

 • Eli

  Od 8 lat używam Samsung serii note. I uważam że to są najlepsze telefony na świecie. Ale po ostatnim premierze sprzed kilku dni i wycenie nowych telefonów stwierdziłem że to jest głupota kupować taki telefon kiedy i tak nie potrzebuję tyle ramu takiego procesora itd. tak naprawdę rysik robi różnice. Więc zastanawiałem się nad version lite. A po 10 minutach kupiłem xaoimi note9 pro. Jutro go przywozi kurier zobaczymy co to będzie po tylu latach na Samsungach. Pewnie na początku będzie brakować trochę rysika.

  • Tom

   Sam używam Note, od kilku lat. Prawda Note 20 jest moim zdaniem słabym zakupem aktualnie. Mam n10 i myślę że przesiadkę zrobię na n30, tak jak wcześniej z n8.

   Ale różnica między xiaomi Note9pro to będzie duża, moja dziewczyna ma i do pracy się nie nadaje. Chyba że potrzebujesz tylko zwykły tel to ok.

 • Tomasz

  A ty co jakiś analityk jesteś. Co ma chińska marka do ceny ? A Apple gdzie jest robione może w USA.

 • Crampi

  Jeszcze dwa trzy miesiące i spadnie poniżej 2000zl.i wtedy to dopiero będzie akceptowana cena. Przynajmniej dla mnie.


reklama