, Newsy Realme Telefony

Realme znalazło mistrzowski patent na niskie ceny. Realme X3 Pro to udowodni!

Realme X3 SuperZoom

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wald.geek

  Ale bzdury… A ludzie tępe dzidy w to wierzą.. Ceny telefonów są jakie są, ale to nie jest kwestia żadnego drogiego snapdragona. Samsung Galaxy S20 Ultra nie ma snapdragona i też jest drogi, Apple też nie stosuje snapdragona i też jest drogie. To, że ceny flagowców są duże, mają na to wpływ inne czynniki (jednym z nich jest to, że producenci badają rynek podnosząc sukcesywnie ceny i sprawdzają tym samym, ile jest wstanie wydać hajsu zwykly kowalski na telefon) Jak de*ile kupowali flagowce z roku na rok, to producent podnosił cene i będzie robił to tak długo, dopóki frajerzy będą chcieli tyle wydawać. Każda akcja wywołuje reakcje. A realme niech nie kozaczy i nie ściemnia ludzi, sprzedając im jakieś tanie bajeczki, że teraz ich telefony będą super tanie, bo nie będzie drogiego snapdragona. Taaa, bzdura! Sami zaoszczędza, a wam sprzedadzą i tak za tyle, że na swoje wyjdą i to jeszcze dużo na plus. Zaoszczędza dodatkowo na innych elementach. Mniej ramu, gorsze wyświetlacze, być może gorsze materiały ogólnie do złożenia smartfona, gorsze aparaty itp. Nie bójcie żaby nikt wam za darmo nic nie da, a haczyk jest gdzieś na pewno, a dowiemy się o tym w dniu premiery

 • Parrot Max

  Wrzucą niemożliwe do odinstalowania apki FB i będzie deal.

  • Preza

   A kto wrzuca niemozliwe do odinstalowania?

 • Andrzej Kosiński

  I to jest dobry pomysł. 865 jest totalnie zbędny dla 99,99% ludzi.

  • Parrot Max

   Podobne jak 855+

  • Preza

   Dokładnie. Ludzie nie zobaczy nawet różnicy w użytkowaniu. 835 i 845 wystarczyłby tym 99%.

  • wald.geek

   Głupota! Zbędny!? Komu? Tobie? Bo korzystasz max z 2 aplikacji, wyślesz 2 smsy i wykonasz 2 połączenia do mamy? Uwierz, że jak ktoś dużo korzysta z telefonu, to i 865 już pomału nie daje rady, dlatego niektórzy będą robić już z 865+ telefony. Taa dzisiaj może dla ciebie nie ma różnicy, bo śmiga ci facebook, ale za 2-3 lata gdy wejdą bardziej zasobożerne aktualizacje systemu jak i samych aplikacji, to już tak kolorowo nie będzie.. Flagowca kupuje się zeby był flagowcem na lata, a nie wydmuszka na rok, czy dwa max.

   • WhoCares

    Przez 3 lata korzystałem z Kirin 659 i nigdy nie narzekałem. Prędkość urządzenia nie zależy tylko od procesora. Większość użytkowników dzwoni, pisze, korzysta z internetu i kilku aplikacji i nie potrzeba im najszybszego procesora. Jak kupujesz samochód to też bierzesz najmocniejszy silnik? Jak kupujesz komputer to też tylko najszybszy procesor? Weź głęboki wdech.

    • wald.geek

     Jak kupujesz samochód, to z silnikiem od syrenki? Kupujesz nowe Audi z silnikiem z opla corsy? Jak sie kupuje coś flagowego, to flagowego, a nie jakiegos kastrata

     • WhoCares

      Oprócz syrenki to który jeszcze ten silnik posiada? Audi nie ma silnika z Corsy jeśli jeszcze nie zauważyłeś, a jak kupuje to taki który mi odpowiada i na pewno nie najmocniejszy ponieważ nie potrzeba takiej mocy w codziennym użytkowaniu. To samo tyczy się telefonów. Nawet nie zrozumiałeś mojego postu, o czym tu rozmawiać.

     • wald.geek

      No ty mojego też, bo to była metafora, ale jak się ma mózg wielkości piłeczki do golfa, to nie ma się co dziwić, że wysilenie zwojów jest dla ciebie problemem. Toster do grzanek ma pewnie większe IQ,

     • WhoCares

      Mama wie, że jeszcze nie śpisz? Powinno ograniczyć się dzieciakom dostęp do internetu. Ciekawe ile myślałeś na tą niezwykle błyskotliwą odpowiedzią.

     • Andrzej Kosiński

      Mają co wyboru samochód z silnikiem 1000 KM, prędkością max 500 km/h i ceną +50%, albo z 850-900 KM, prędkością max 400-450 km/h i dzięki temu znacznie taniej niż wersje mocniejszą to wydaje mi się że 99,99999% ludzi wybierze tą wersję słabsza, bo po co im ta lepsza do jazdy na planecie Ziemia gdzie nie da się tego wykorzystać prócz kilku super specyficznych miejscach i przez kilka osób na ziemi.

      Teraz masz bardziej adekwatne porównanie geniuszu. Porównywanie do kupowania auta z silnikiem z syrenki pokazuje że masz chyba mózg wielkości orzeszka ziemnego, bo jest tak nietrafne że równie dobrze mógłbyś napisać losowe litery i miałoby to tyle samo sensu.


reklama