, Newsy Samsung Telefony

Exynos 990 z Note 20 inny, niż Exynos 990 z S20? Jakoś ciężko w to uwierzyć

Note 20 Ultra

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Krzysztof Szymczak

  Szczerze to jest jakis ponury zart flagowy telefon za taka kase i z takim slabym prockiem. Watpie ze bedzie im sie dobrze sprzedawal w UE bo sobie jaja robia

 • jotek44

  Jeśli to nie ten sam procesor, to dlaczego nie zmienili nazwy/symbolu chociażby na 990+ lub 991 ? Niewiele osób da się przekonać, że TEN 990, to nie TAMTEN 990. Wątpię, by Samsung liczył na skuteczność takich zapewnień. Informacja źródłowa wygląda na fake newsa.

 • 2115

  Wydajność to jedno, kontrolowanie throtlingu i niższe temperatury to drugie, ale co z pozostałymi niuansami, które u Samsunga potrafią kuleć? Jest na przykład kwestia zarządzania energią, która przy zewnętrznym modemie 5G jest dyskusyjnie dobra w Exynosie 990 (około 20% straty do Snapa 865

  SD865 też ma zewnętrzny modem 5G Snapdragon X55. Problemem Exynosa nie jest exynosowy zewnętrzny modem tylko rdzenie Mongoose. Jak dobrze że na gsmmaniak redaktorzy są zawsze przygotowani i obeznani w temacie o którym piszą…

  • fffff

   Obecnie 20% bo smartfon (głównie bateria) jest nowa, ale z czasem za 4 góra 6 miesięcy to się zmieni na gorsze. Obecnie s20 przez noc zżera 10% baterii. Mój stary Galaxy S8 z włączonym always on display pobierał przez noc tylko 10% energii i ze 100% rano było 90%, ale ekran był włączony always on display. W galaxy S20 z wyłączonym ekranem pobiera 10% nie wiadomo po co, a jakbym włączył w galaxy s20 always on display to pewnie zjadałby 20% energii. Magicznie nie naprawi się zepsutego procesora, który się grzeje zżera baterię. Samsung powinien w ramach gwarancji wymienić wszystkim użytkownikom Galaxy S20 na procesor z wersją snapdragon, który jest lepszy. Mało tego wersja ze snapdragonem posiada radio fm, a nam odebrano taką możliwość.

   Mnie samsung zawiódł. To jest ostatni produkt z tej firmy bo nigdy więcej nic nie kupię z tej firmy. Skoro gardzą nami i dają nam gorszy produkt mogą się zwijać.

 • Piotr Zet

  Szczerze mówiąc to wcale mnie by to nie zdziwiło. Samsung nie raz pokazał, że wypuszcza sprawne w 100% i felerne partie nawet tego samego modelu.

  • 2115

   Są dwie opcje:
   1. To ten sam procesor tylko zduszony by się nie grzał
   2. Samsung stosując inny poprawiony procesor nazywając go tak samo próbuje wmówić klientom że problem nadmiernego grzania nie istnieje i użytkownicy sami go sobie wymyślili.

 • Preza

  I niech skończą tak jak Nokia.


reklama