, Apple Newsy Telefony

Lata mijają, a innowacji brak. Tak będzie wyglądać najtańszy iPhone 12!

TOP telefony 2020 iPhone 11 Pro Max

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • radek

  Ziarno do ziarnka ale apple sie konczy. Skoncza kiedys jak blackberry na samych uslugach software. Czlowiek mysli o 6.5 6.7 cali a tu ekran budzika za 3999 netto

 • Zorpox

  Kurde ten notch w Iphone’ach jest tragiczny.
  Ostatnio byłem z żoną w sklepie i się pytam czy chce ten telefon to mi gada, że co to za średniowieczny badziew jej oferuję…a to był Iphone 11 😀
  Serio przy Androidach Iphony naprawdę wyglądają jak przeżytek.
  Bardzo mi się podobała ta ramka chyba aluminiowa wokół Iphonów, którą teraz chcą wprowadzić, ale te ramki przy ekranie to jakieś nieporozumienie. Nie, nie pójdę na kompromisy w telefonie za taką kasę.

 • mcz

  Wszystko spoko, tylko ta bateria. 2227 mAh to skandal i SoT na poziomie telefonów stacjonarnych.

 • Rafał R-i

  napaliłem sie na ten 5,4 rozmiar
  notcha bym chyba przeżył ale kurde dajcie chociaz 90hz

 • iceman87

  Ramki dalej szerokie

 • Alex88

  Nie zlikwidują wcięcia to już element charakterystyczny dla marki 😉 takie 3 paski od apla. A i skonowanie twarzy musi się zwrócić więc będę to dowac aż kiesiegowy powie że już nie trzeba;)

  • monarchista

   powinni to docelowo upchać w ramke i przypuszczam, że jak ogarną już obiektywy peryskopowe to się uda.

 • misoch

  A ma być trójkątny czy jak?
  Różni się wyraźnie od 11.

 • 2115

  Największy antyApplowy troll na gsmmaniaku w akcji – Bonkowski.

 • Vv

  Szeroki notch? To nie jest wcięcie wielkości z poprzednich iPhonów. Jest mniejsze wizualnie o 30%. Stary notch ledwo by się zmieścił w małym iPhonie 12. Na szczęście apple ma jeszcze trochę rozumu i seria 12 będzie miała mniejsze notche. Drugą zmianą jest OLED w 12stkach, 90 lub 120 Hz w 12 Pro, LiDAR, większe matryce aparatów, inny retro design, ładowanie 20W (może nie najszybsze na dzisiejsze standardy ale z dopracowanym softem 0-100 w 90 minut możliwe dla 12 Pro) i 5G. Zmian jest dość sporo jak na Apple. Może i 12 stki wyglądem są trochę odbiegające od flagowców z Androidem takich jak OnePlus 8 Pro, ale lista zmian jest większa niż pomiędzy galaxy s10, a s20.

  • texas

   To 120hz jednak będzie? Wczoraj EverythingAppleCośtam mówił że w systemie jest taka ukryta funkcja manipulacji częstotliwością odswiezania ale jako użytkownicy będziemy ograniczeni tylko do 60 Hz. Albo na odwrót że ekran w sumie obsłuży 120hz ale nie będzie można tego ustawić.

   • Vv

    EverythingApplePro jest niskiej wiarygodności człowiekiem który zapodaje przecieki. Lepiej już czytać co chłopaki z PhoneArena piszą.
    Są 4 opcje:
    -120 Hz włączone na stałe
    -w iOS 14 widnieje odpcja ograniczenia częstotliwości odświeżania ekranu coś jak w iPad Pro. Czyli 120>60 lub 90>60.
    -90 Hz włączone na stałe
    Galaxy Note 20 ma mieć ekran LTPO. Wcześniejsze przecieki mówiły że samsung się nie wyrobi. Wyrobił się. Czyli 120 Hz jest coraz bardziej realne. Jeżeli jednak Apple nie zastosuje LTPO to ekran 120 Hz będzie ograniczony do 90 Hz z uwagi na małą baterię w modelach 12 Pro.

    • texas

     Miło mieć znowu nadzieję na >60Hz 🙂

    • Heniek

     Chciałbym aby było tak jak piszesz w pkt nr 1 ale wg mnie są 3 opcje jakie Apple może zastosować, ponieważ LTPO na pewno nie będzie w Iphone 12 pro:
     1. 120 hz z automatyczną zmianą częstotliwości na 60 hz z niewidzialną opcją wyboru dla użytkownika
     2. brak 120 hz z uwagi na to, że LTPO jest dalej niedopracowane przez Apple
     3. 120 hz możliwe do włączenia w opcjach ale po wyjęciu z pudełka będzie 60 hz
     Boję się, że będzie pkt 2, Dlaczego ? Dlatego, że zmieniła się koncepcja baterii. Początkowo w IP 12 pro max miało być coś ok 4400 mah a teraz okazuje się, że może być ok 3700 mah. To świadczy o tym, że Apple porzuciło 120 hz i dlatego zaimplementuje mniejszą baterię. Wiemy, że Apple przed produkcją testuje różne warianty ale jest już bardzo blisko premiery więc pewnie produkcja się zaczęła a są pierwsze przecieki, że Apple nie zamówiło wyświetlaczy 120 hz. Chciałbym 🙏 aby było te 120 hz – to jest dla mnie killer feature

     • Vv

      Też tak myślę. Ale najbardziej prawdopodobne jest dynamiczne przełączanie pomiędzy 60 a 120 lub po prostu wybór stałego 60 lub 90 jeżeli nie scenariusz ten co pisałem wyżej.

     • Daniel Kepinski

      Ja mam telewizor w garażu z kineskopem LG mogę już ci dać odświeżanie 120hz.

   • monarchista

    nie rozumiem tej manii na zwiększanie wszystkiego na siłe. Ipad pro ma 120hz z uwagi na to, że to sprzęt, który jest nastawiony na wizualny odbiór obrazu, rysowanie i ogólnie działalność artystyczna. To zrozumiałe. Ale w telefonie? Nie widać nawet róznicy w tym ipadzie vs iphone… co innego reakcja na dotyk ale to juz w obecnych iphonach jest 120 hz w odbiorze dotyku.

    • texas

     Mi robi różnicę i jestem targetem tej funkcji. Jeśli Ty tego nie wymagasz to dla Ciebie lepiej. Na rynku jest cała masa taniejących 60Hz smartfonów

    • Heniek

     Nie wiem jakim cudem tego niektórzy nie widzą. Ja to widzę z daleka, dla mnie to miód dla oczu i nie potrafię zdzierżyć, że niektóre flagowce mogą tej funkcji nie zaimplementować

  • Kaleka a

   S10 a s20 jest akurat duża różnica, a to wygląda tak samo

  • kuballa070

   hahaha, normalnie mnie rozbawileś chwaląc apple za 0-100 w 90minut, moja s7 to miała : )

   • Vv

    Ja też się rozbawiłem twoją nie wiedzą. Ten kto ma iPhona, jakiegokolwiek to wie że nawet 18W jest kiepskie. Ponad 2h zajmuje czasami ładowanie. Tutaj moc zmienia się o 2W tylko, ale nowy system i procesor z tych 2W mogą zrobić spokojnie 30 minut różnicy. I wiem że to jest kabaret że oppo umożliwia ładowanie 125W 0-100 w 20 minut, a tu za 5k masz 20W.

  • kuballa070

   No lista zmian jest wieksza niz z s10 do s20 z jednego prostego powodu… s10 nie była zacofana 2 lata wstecz..

   • 2115

    S20 jest zacofana wydajnościowo o 2 lata w porównaniu do flagowców z SD865.


reklama