, Google Newsy Telefony

Kto by pomyślał, że Pixel 4a może stać się jeszcze ciekawszy

Google Pixel 4a / fot. Ishan Agarwal

Google Pixel 4a / fot. Ishan Agarwal

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • wald.geek

  Czyli najpierw wyprodukowali pixela 4a, zeby teraz go cofnąć do fabryk i wymieniać w nich procesory? Nie wiem czy to są powody do radości, te telefony teraz po otwarciu i ponownym sklejaniu, przejda jakąkolwiek kontrolę jakości? Szczerze wątpię, bo robią wszystko w pośpiechu, byle jak. Widać ewidentnie nie mają pomyslu na ten telefon, decyzje podejmowane są na bieżąco, na szybko… Za chwile wyjdzie note 20 i IP12 z jakimiś nowymi funkcjami i zaś będą przekładać premiere pixela, bo będą chcieli dodać te wszystkie funkcje aby nie być przypadkiem gorszym?? Tak się nie robi! Dla mnie jest to niepoważna firma, nigdy nie kupilbym od nich żadnego telefonu.

 • texas

  Rok 2033 – gsmmaniak „tą funkcją Pixel 4a pozamiata konkurencję!!1”

 • 2115

  Dość. Naprawdę dość. Już po tąd mam informacji o tym jak to google zmienia coś w pixelu 4a. Nic z tego sprzętu nie będzie. Starczy już słodzenia o tym telefonie. Prawda jest taka, że:
  -Google projektując pixela 4a razem z 4 i 4 XL nie sądziło że średniaki typu OnePlus Nord, Xiaomi Mi 10 Lite itp mogą oferować tak wiele za cenę ok 2k. Specyfikacja, wygląd na wysokim poziomie. Pierwotny 4a nie miał nic co by było gamechangerem wśród średniaków. Archaiczny wygląd z grubymi ramkami po mimo OLEDa.
  -SD730, procesor bez 5G, (O dziwo okazało się że 5G rozwija się jeszcze szybciej niż przewidywał Ericsson. Przecież lepiej było słuchać typa z bloga przy projektowaniu urządzenia niż firmy zajmującej się sieciami komórkowymi) który ma już ponad rok w telefonie za 2k to śmiech na sali, więc google nagle kapnęło się że trzeba go zamienić już w trakcie składania po poprzedniej zmianie dotyczącej…
  -Brak ładowania indukcyjnego i plastikowa konstrukcja. 2020 i plastikowy telefon. Nie, nie za 600 zł. Za 2000 zł. XD. Nawet dla googla wydawało się to dziwne. Więc, miesiąc przed premierą, zmieniamy konstrukcję urządzenia.
  I wiecie co? Ta zmiana o której z takim kure//skim entuzjazmem pisze tutaj Bartnik oznacza kolejne opóźnienie premiery. O ile pamiętam to pixel miał być „killerem” iPhona SE 2020.. No faktycznie z premierą w okolicach września będzie nie killerem, a ofiarą. Ofiarą iPhonów 12. Co jeszcze jest dziwne? To że pixele 5 też zadebiutują w podobnym czasie. Jaki jest sens pixela 4a?

  • Jakub nie podam

   Pixel 4a ma od wszystkich telefonów średnich ładniejszy aparat.

   Jest to ten sam aparat co w Pixelu 4, a więc masz aparat z telefonu za 4k, za 1.5k.

   Pixel 3a kupiłem za 1800 zł znajomy jak zobaczył, że robi ładniejsze zdjęcie niż iPhone 10 to się wkurwił, także tak.

 • Poezjusz

  Polska cena i tak go zabije, szczególnie jeśli leakowe ceny jabłka 12 będą prawdziwe. 3a dalej ma jakas nienormalna cene u nas w kraju, w szczególności biorąc pod uwage ze to sprzet ktory wydajnosciowo jest na poziomie bieda flagowcow z 2016 roku.

  • Robert

   Nikt nie każe 3a w Polsce kupować. Nie wiem, jak teraz, ale jeszcze niedawno był w dobry cenach na Amazonie, niejednokrotnie bezpośrednio od Amazona, czyli z ekstra gwarancją, w sensie na ekstra warunkach.


reklama