, Motorola Newsy Telefony

Jak ugryźć Xiaomi? Motorola Moto G9 Play spróbuje w ten sposób

Motorola Moto G8 / fot. producenta

Motorola Moto G8 / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • FALLNONS

  Klasyczna Motorola czyli „wydamy 10 telefonów w pół roku, dwie serie + 2-3 modele z mocnej średniej półki . Z całej tej puli, może 2 modele będą warte uwagi, reszta czyli 8 modeli to słabizna albo fajny model po obniżce 40% od ceny startowej”

  I tak to się dalej żyje … Szkoda bo potencjał był, szczególnie z ciekawą serią Z czy mocnymi i dobrze wycenionymi G5 czy G6. Potem z Motoroli wyszło „Lenovo” 🤷

  • LuciusA

   Ja dopiero wczoraj po ponad 3 latach pozbyłem się G5s i to był bardzo fajny telefon. W sumie gdyby nie kilka małych wad, używałbym go dalej (brak magnetometru; kiepskie wideo i aparat dobry tylko w dziennym świetle). Pomimo wieku wciąż zapewniała przyzwoitą płynność działania. Przycinki w zasadzie tylko w Lightroomie 🙂 ale nie jestem typem gracza.

 • Robert

  Co do RAM-u to 4GB przy golutkim systemie to całkiem wystarczająca ilość. Sprawdzone na G8 Power.

  • LuciusA

   Zależy od tego jakie masz preferencje, czy dużo grasz i w co. Jeśli nie jesteś gejmerem to w pełni się zgadzam, 4gb i przyzwoity procesor bez cudacznych nakładek daje fajną płynność.

   • Robert

    Do grania to są konsole, a nie dotykiem na 6 calach :).

 • LuciusA

  Moto ostatnio robi okropne sprzęty. Duże, ciężkie, IPS wszędzie, często w HD+ tylko, aparaty mizerne. Jak już zabrali się za wyższą półkę wyszło drogo i w sumie bez polotu, bo jedyne co ich wyróżnia, to niby zagięte krawędzie ekranu, które konkurencja miała od lat…

  Dużo i byle jak. Seria G dorobiła się chyba z 7 czy 8 modeli, z których żaden nie jest ciekawy, no może poza G PRO gdzie dali podstawowy bardzo rysik chociaż, ale musieli za to dołożyć bezużyteczne action cam zamiast aparatu z szerokim kątem…

  • Robert

   Najsensowniejszy z tegorocznych modeli z serii Moto G8 jest chyba wariant Power. Ekran FHD, głośniki stereo, wielka bateria, wystarczająca wydajność, cztery aparaty, z których każdy coś robi, nie ma żadnych czujników głębi. Nie jest też aż tak wielki jak Redmi Note 9. Tylko czemu Motka pożałowała mu NFC…. Jedyny brak.

   • LuciusA

    Tu zgoda, Power w stosunku cena jakość wypada bardzo OK. Dodaliby zdjęcia nocne i NFC i by była mega opcją w cenie do 1000, oczywiście jeśli nie przeszkadzają komuś gabaryty, bo jest dość masywna.


reklama