, Newsy Promocje Wearables Xiaomi

PROMOCJA | Xiaomi Mi Smart Band 5 dostępny w Polsce – od razu w obniżonej cenie!

Xiaomi Mi Band 5 / fot. producenta

Xiaomi Mi Band 5 / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Przemek Piotrowski

  Mam mi band 4 i nie kupię 5 bo nie ma jakiejś znaczącej zmiany oraz cena jest zdecydowanie za wysoka.

 • LuciusA

  Pytanie do znawców tematu – jaka opaska/smartwatch do iOS za max 500 PLN ?

  • JohnyB

   Tylko apple watch 😀 Nie będziesz przecież kalał iPhonów jakimiś „zamiennikami”

   • LuciusA

    a coś merytorycznie ?

    • JohnyB

     jakie zastosowanie Cię interesuje, czyli co powinna opaska robić?
     imho słabo jest ze wspieraniem powiadomień poprzez mi fit (ograniczona liczba aplikacji, na androidzie mogę praktycznie z wszystkich, a w iOS tylko z garstki) – tak więc będzie tak na wszystkim co xiaomi.

     • LuciusA

      Głownie funkcje związane z pomiarem tętna w ciągu dnia i jakość snu. Mierzenie dystansu jako dodatek też, ale to jest drugorzędne.

      W nieco wyższej cenie jeszcze znalazłem Garmin Vivomove HR i chyba jest całkiem spoko opcją.

 • Gumoleum

  Jeśli ktoś posiada mi banda 4 to niech z daleka trzyma się od tego syfu. Po sparowaniu zaliczył 172 kroki w 20 minut przy oglądaniu telewizji, z aktywnym monitorowaniem tętna bateria wytrzymuje max 10 dni (aktywne monitorowanie nic nie wnosi), monitorowanie snu to jakaś popierdółka (nie zgadza się prawie nic), dotyk w wodzie to większy dramat niż w mi band 4… miało być NFC, pulsoksymetr itd. Elektrośmieć do wyrzucenia 🙁

  • Lord

   Od kiedy pamiętam, norma w MiBandach. Cebulaki kupują na tony ze względu na śmieszną cenę i możliwość otrzymywania powiadomień ze smartfona. Wiarygodność wskazań funkcji sportowo – zdrowotnych zawsze przypominała ruletkę. Mało kto ci o tym napisze, bo żyjesz w kraju „szczęśliwych posiadaczy”. Jak coś kupią, będą z urzędu wychwalać.
   Masz u mnie plusa za szczerość, bo należysz do wyjątków.

   • Zbolały

    Kroki mierzy lepiej niż Fitbit Charge 3 za 400 zł, tętno i wskazania spalania kcal porównałem z pasem Polara H10 podczas jazdy na rowerze ok 50 min – średnie tętno różnica 1bpm maksymalne tętno różnica 2bpm w kaloriach różnica 12 kcal. W treningu siłowym na wolnych ciężarach gubi się często, w sportach typu siatkówka plażowa daje nawet niezłe radę (85% dokładności vs pas) – zdecydowanie większa dokładność niż Miband 4. Wg moich danych zaniża spalone kalorie o około 10-15% na cały dzień. Jest to rozsądny margines błędu.


reklama