, Hykker Informacje prasowe Newsy Promocje Słuchawki

I cyk – najtańsze słuchawki z ANC od poniedziałku w … Biedronce!

Słuchawki Hykker z ANC / fot. Urszula Wereszczyńska

Słuchawki Hykker z ANC / fot. Urszula Wereszczyńska

Popularne produkty:
 • killerówdwóch

  Mam chorobę słuchu i na prawe słyszę wyraźnie gorzej. Takich jak ja jest wielu, ale producenci mają to gdzieś. Nawet w telefonach z Androidem nie ma możliwości regulacji balansu dźwięku.

 • Kamil Kolontaj

  Miałeś smieszku słuchawki Bluedio T4S lub F2? To nie jest firma typowo chińska no name ale wiadomo wiesz lepiej.

 • Rafał S.

  Wstydziłbym się wyjść w tym na ulicę.

 • Dunpeal H

  Margaryna Maślany Smak.
  Słuchawki z nieistniejącym anc

 • loituma

  Twój sarkazm jest nie na miejscu. Jest cała masa ludzi słyszących gorzej na jedno ucho (np. po operacjach), do których i ja się zaliczam. I dopisze z przekąsem… Tak – lepiej słyszę na prawe.
  Ale co do samego balansu – ustawienia raczej nie w samych słuchawkach trzeba szukać tylko w urządzeniach 😉

 • Kamil Kolontaj

  Chcecie najtańsze słuchawki z ANC lepszym od tych z biedry (oglądałem test Klawitera) i o wiele lepszym dźwięku? Polecam pomyśleć o zakupie słuchawek firmy Bluedio T4S/ F2. Osobiście używam od dwóch lat w czasie premiery kosztowały powyżej 200 zł. Teraz można kupić T4S za ok. 100zl. F2 za ok. 150zl. Podczas przeglądania słuchawek możecie natrafić na nowsze modele takiej tak T5, T6 lub T7 niestety one są już gorsze jeżeli chodzi o dzwiek ale mimo wszystko będą lepsze od tych z biedronki. Zakupując np. F2 macie w zestawie kabel USB C, kabel Jack, twarde etui, etui na kable. Słuchawki na baterii działają ok. 20h duży plus.

 • killerówdwóch

  Ja się pytam, czy jest regulacja balansu w tych słuchawkach. Nigdzie nikt tego nie oferuje w takich sprzętach. Dlaczego nie uwzględnia się osób, które nierówno słyszą na uszy???

 • Alex

  Klawiter dziś opublikował test tych słuchawek. ANT jest tylko właśnie na papierze. Działa na tej zasadzie że zwiększa głośność oraz basy. Nie izoluje hałasu. Nadal wszytko słychać. Jeśli ktoś chce kupić to niech obejrzy materiał klawitera.

  • Jaroszek Poncyk

   Ok, ale to dalej słuchawki za stówe, dobry anc to i tak dalej 500zł+.

   Dla osób chcących słuchawek z podbiciem głośności na siłke, w trase miejskim do pracy będą i tak ok.

   • Alex

    Z tym tym masz sto procent racji. Tylko w artykule robią z ANC w tych słuchawkach jakiś super plus. A prawda taka że to ANC nie działa. Nie izoluje dźwięku otoczenia i uważam, że ludzie powinni to wiedzieć. Potencjalni nabywcy powinni wiedzieć, że ANC w tych skuchawkach nie działa. Tylko tyle i aż tyle. Nie twierdzę, że to zły produkt jak na 119 zł.


reklama