, Newsy OnePlus Telefony

OnePlus 8 Pro otrzymał aktualizację, która naprawia najbardziej kontrowersyjną „wadę” smartfona

Maskowanie wcięcia w OnePlus 8 Pro nie wygląda najlepiej / fot. gsmManiaK

Maskowanie wcięcia w OnePlus 8 Pro nie wygląda najlepiej / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • 2115

  To mnie śmieszy najbardziej. Osoba pisząca o danym telefonie, która nie ma o nim pojęcia i sugeruje się tym co ktoś napisał. Ten ktoś to osoba która najprawdopodobniej miała go tydzień by zrobić recenzję. Prawda jest taka że dalej można prześwietlać cienki plastik, ale jest już problem z ubraniami. Za pomocą szerokiego kąta powiadasz? Nie zauważyłem… jest to 5 megapikseli jak nic, świadczy o tym jakość zdjęcia.

  • Cwirr

   Wogóle jak można pytać, czy ten smartfon jest godny zakupu w takim poważnym serwisie takie pytania? To nie wiedzą, że to telefon bez wad najwyższa polka? W gsmmaniak tego nie wiedzą?

   • 2115

    Czasem za dużo się wymaga od ludzi. Smutne jest to że ktoś czepia się o bzdety typu po co jest ten color filter skoro może go nie być ;-;

    • Piotr Witwicki

     A mnie właśnie ten głupi, ściśnięty na siłę aby tylko były 4, aparat powstrzymuje przed zakupem 8mki. Gdyby dali jak każdy w tej cenie, peryskop, nie było by problemu. A tak czekam na T na jesień. Może się zreflektują 🙂

     • 2115

      Wiesz ja też bym wolał drugi teleobiektyw tak jak mówisz np peryskop 5x zoom i tak jak ty mam nadzieje że 8T Pro go zaoferuje ale nie sądzisz że dzięki temu oczku 5 mpx znanemu jako filtr kolorów o firmie stało się głośniej i wyróżniła się względem konkurencji?


reklama