, Newsy Samsung Telefony

Oto nasze pierwsze spojrzenie na Samsung Galaxy Note 20 Ultra! Jak Ci się podoba?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra / fot. producenta

Samsung Galaxy Note 20 Ultra / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Meical

  Na serie Note zawsze patrzyłem z wielkim zainteresowaniem, miałem nawet N2 i N4, jednak po ostatnich testach, obrazujących odbieganie jakością Exynosa od Snapdragona, kompletnie mi minęła ochota na tę serię. Jest szansa że dostaniemy Snapa na Europe?

  • Preza

   Nigdy nie było, także nie sądzę, by zmienili podejście.

 • fala

  Olbrzymi plus, że dali sobie spokój z mocnym zagięciem bocznych krawędzi ekranu jak w chińskich paździerzach. Dziurę mogliby przesunąć maksymalnie w róg ekranu, by nie kłuła w oczy.

 • Alex

  Przód kopia N10+. Praktycznie nie zauważalne różnice. Ale z drugiej strony co mogli by jeszcze zmienić? Ramek i tak prawie nie ma. Jedynie co mogą zrobić to ukryć przednią kamerkę pod ekranem ale to zapewne w przyszłym roku. Tył mi jest kompletnie obojętny. Może być nawet najbrzydszy na świecie ważne by miał dobre aparaty. Czy zastosują 4 czy 8 tych aparatów mi to wszystko jedno. Byleby robił dobre foty i miał różnorodne aparaty. Czy ich będzie więcej czy mniej jak dla mnie może być ich więcej bo tak na prawdę chyba tylko w tę stronę może iść fotografia mobilna. Nie wsadza w obudowę smartfona optyki rodem z lustrzanek bo to fizycznie niemożliwe. Więc pozostaje tylko dodawanie większej ilości obiektywów o różnych parametrach. Ja to prawdę powiedziawszy czekam na taki prawdziwy rozkladany smartfon. Bo to jest przyszłość. Już mi się przejadła obecna forma smartfonów. Zresztą i tak już nic więcej z tym nie idzie zrobić. Rewolucją będą składaki i to one dadzą więcej możliwości. Ja pozostaje przy swoim N10+ i czekam na dobry porządny składam od Samsunga 😁


reklama