, Motorola Newsy Telefony

Moto G Pro debiutuje w Polsce! Motorola wysoko ceni średniaka z rysikiem

Motorola Moto G Pro / fot. producenta

Motorola Moto G Pro / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Pawel S

  Od czegoś trzeba zacząć , ceny telefonów dawno przekroczyły zdrowy rozsądek .Xiaomi pokazało jak dużo zdzierają z nas Liderzy rynku! Ja uważam że jeżeli Xiaomi może produkować dużo taniej to inni też bo fabryki mają obok siebie.

 • ziemoslav

  No nie wiem. Xiaomi od pewnego czasu dość się ceni, ale ma już wypracowaną renomę więc konsumentom to nie przeszkadza. Za to chińskie marki które się nie ceniły znikły z rynku. Przynajmniej tego europejskiego.

 • Canterbury

  Telefony tak drożeją że z MiMixem chyba zostanę na zawsze 😀

  • Robert

   Od początku 2019 używam LG G7 (jestem bardzo zadowolony) i choć chciałbym już na coś wymienić, to nie ma na rynku nic ciekawego. Nic sensownego w okolicach 6,1″ (19,5:9), a dla mnie to wymiar idealny. Same patelnie wszędzie.

 • Robert

  Zasadniczo to Motorola G8 (tam też siedzi SD665) z nieco zmodyfikowanym układem aparatów (inne matryce) + prosty rysik + 2x tyle pamięci wewnętrznej. Za te modyfikacje Motka woła ponad drugie tyle, ile w tej chwili kosztuje rzeczona G8. To nie może się udać.

  • ziemoslav

   Kto da 699zł za zwykłą Moto G8 jak wersja Power jest za około 900zł

 • Pawel S

  Po pierwsze to nie musimy za nią tyle płacić ,bo każdy ma jakiś smartfon ,można zaczekać lub wybrać coś innego. Nauczmy producentów i sklepy że cena jest ważna ,a następne modele będą lepiej wyceniać. Po Samsungu w średniej półce już widać że lanie od Xiaomi pomogło 😁

 • Aqua

  Co to znaczy, ze rysik „nie ma startu” do tego z galaxy w pierwszych wersjach? Prosiłbym o konkretne porównanie.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   To oznacza tyle, że taki rysik jest jak palec, tylko troszkę bardziej precyzyjny 🙂
   Tymczasem seria Note ma kilka ciekawych funkcji z nim związanych

   • Tom

    LG Stylus miał lepszy rysik?

  • LuciusA

   Przykładowo, w Note masz przycisk na rysiku, którym wyzwalasz migawkę i cyka telefon foto z daleka 🙂 w Moto to po prostu prestiżowa wykałaczka, ale i nawet taka czasem jest przydatna 🙂

  • ANdrzej

   To coś w motoroli to zwykły patyk z kawałkiem gumy na końcu który działa na każdym smartfonie.

   S-pen nie działa na innym telefonie niż note ponieważ jest wykrywany przez specjalna dedykowaną rysikowi warstwę która znajduje się pod ekranem. Stąd też rysik wykrywany jest nawet z powietrza gdy trzymasz go nad ekranem. Widzisz wtedy takie kółeczko na ekranie, służy to do np. podglądu czegoś czy wyświetlenia informacji gdy najedziesz na ikonkę i takie tam pierdoły. Ważniejszą cechą tego sprzętu jest to, że ekran dotykowy jest blokowany gdy rysik zostanie wykryty. Wtedy właśnie za precyzję i to co robisz odpowiada warstwa dedykowana rysikowi a nie ekran dotykowy. Oznacza to tyle, że korzystając rysika możesz trzymać palce czy dłoń na ekranie i niczego sobie nie przełączysz, klikniesz itp

   To jest właśnie najwazniejsza róznica między „prawdziwym” rysikiem S-pen a tymi badylami dorzucanymi do telefonów jak właśnie w tej motoroli.

   Ostatnio dodatkowo dołożyli funkcje zdalną do robienia fotek co jest swietne bo mając telefon z małym statywem nie musisz prosic ludzi aby strzelili ci fotki na jakimś tle bo sam to sobie zrobisz przyciskiem rysika. Ma jeszcze inne funkcje ale myslę, że ta o której psize jest najciekawsza.

 • Ania Kot

  Od 19 czerwca motka jest dostępna na stronie motoroli, jakieś info kiedy będzie w sklepach lub u operatorów?


reklama