, Newsy Samsung Wearables

Galaxy Watch 3 wygląda lepiej niż większość smartwatchów na świecie!

fot. Evan Blass @evleaks

fot. Evan Blass @evleaks

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Radosław Pijanowski

  W poprzednim z kręcona tarczą,po pół roku padł głośniczek i nie wydaje żadnego dźwięku. Czekam na przyjazd do kraju aby do serwisu go wyrzucić.

 • Perver Sion

  To nie absurd, tylko idealne połączenie. Ja właśnie lubię mieć smartwatcha, który wygląda jak mechanik. Smartwatcha kupuje się głównie dla funkcji smart właśnie/ funkcjonalności i wyglądu – Wygląd mechanicznego analoga + funkcjonalność smart = idealne połączenie.

  Mnie śmieszą właśnie prostokąty o inne opaski. To wygląda co najmniej śmiesznie i tandetnie. Tak na marginesie, Apple Watch to taki pomniejszony smartfon z dodaną opaską na rękę – słabe.

  Osobiście mam Galaxy Watch 46 i nie zamieniłbym na inny, nawet droższy, innej firmy. Do pełni szczęścia brakuje w nim chyba tylko płatności… jeśli będę zmieniał kiedyś, to tylko na Galaxy Watch 3, bo jest jeszcze ładniejszy i jeszcze bardziej funkcjonalny.

 • MoDo

  Dokładnie. Jakbym chciał nałożyć na rękę zegarek, to założyłbym zegarek. Nie widzę powodów dla których smartwatch ma wyglądać jak miliony innych mechaniczno-elektrycznych urządzeń tego typu. W mojej ocenie Apple watch jest definicją zegarka Smart.
  Z oferty Samsunga wybieram Galaxy watch active 2 – tylko poczekam na spadek cen związanych ze sprzedażą tej 3-ki.

 • Falisty

  Samsung to porażka. Kupiłem sobie i żonie Galaxy Watch r600 i r610 chwilę po ich premierze.
  – Bixby nie działa po polsku
  – NFC jest nieprzydatne, Samsung sprzedaje urządzenia z funkcją nie działającą w Polsce, czyli płatności zbliżeniowe
  – Od kilku tygodni mój i żony zegarek co jakiś czas rozłącza się ze smartfonem powodując mocne drgania 📳. Reset urządzeń pomaga na kilka godzin 8 znowu to samo.
  – Rok temu był mega problem z aktualizacją Samsung Health, zegarek pobierał aktualizację i nie mógł jej zainstalować. Odinstalowywal i znowu instalował. Zegarek szybko zużywał wtedy baterię, robił się gorący. Ten sam błąd na drugim. Kika tygodni nieprzydatny.
  – Rozmowy przez te zegarki to porażka – bardzo słabo słychać.

  Co do bransolety, to od razu zmieniłem sobie pasek na bransoletę, pasują standardowe od zwykłych zegarków.
  Podsumowując : wydając 2800 zł na dwa zegarki spodziewałem się czegoś lepszego. Za 1400 zł / szt można zakupić porządny zegarek (nie smart) wiodącego producenta zegarków. Tak też zrobię.

  • Rafał W

   Pamiętam te problemy z aktualizacją Health do tego powiadomienia które przestały przychodzić. Pozbyłem się, kupiłem Huawei Watch GT2 i mimo jego ograniczeń NIGDY nie miał problemu z jakimkolwiek powiadomieniem, do tego bateria mistrzowska i nie żałuję tej zmiany

 • Zubisuzeku

  Bez płatności … nie, dziękuję za „kastrata”.

  • glimi

   Mam Samsung Watch i nie nazekam na brak płatności. Miałem 1.5roku smartwatch z płatnościami i zapłaciłem nim może 5 razy

   • Zubisuzeku

    Też mam Samsung Watch od nowości i te wcześniejsze też. Nie narzekam na niego ale było by pełne 100% gdyby ten NFC do czegoś służył a nie tylko by był.

    • glimi

     No niby tak.. Ale bardziej będzie mnie interesować ilee nowy Watch wytrzyma na jednym ładowaniu niż to czy będę mógł nim płacić(miało się coś w 2020 zmieniać w tym kierunku)

 • Klaus

  Szału nie ma… Jest dużo smartwachy które wyglądają zdecydowanie lepiej, np.: Fossil gen 5. Fossil kosztuje połowę tego, co będzie kosztował ten samsung.

 • Karol Ochkarol

  Może się mylę ale wygląda jakby dało radę bransoletę założyć.
  Ja też wolę bransoletę.

 • Rafał W

  I baterie zmniejszyli o połowę, gdzie tu sens?


reklama