, Newsy Plus Samsung Telefony

Samsung Galaxy A51 5G trafił do Polski! Kupisz go tylko w jednym miejscu – oto cena

Samsung Galaxy A51 5G / fot. producenta

Samsung Galaxy A51 5G / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Daniel Pająk

  Ten Exynos to tylko grzać się potrafi. Będzie ciągle throttling się włączał i tyle jeśli chodzi o wydajność. Ciepełko nie będzie też służyło akumulatorowi.

 • https://visonprojects.pl Vison

  No cena to po prostu kpina 😶

 • Marcin G

  Lg velvet (patrząc tylko na specyfikację) go deklasuje w każdym calu a kosztuje tylko 400 zł więcej. Ten samsung powinien cenowo być w okolicach 1500 zł.

  • Krystian Stempniak

   Ten LG będzie kosztował 1700 za 3-4 miesiące, a samsung 2000. Wtedy to już będzie nokaut.

   • Marcin G

    Wtedy to już będzie przepasc z kategorii dwa w cenie jednego. Velvet ma specyfikację o tyle lepszą, że powinien kosztować minimum 1000 zł więcej. A raczej ten samsung conajmniej o 1000 mniej. Już dużo lepszym wyborem jest xperia 10 ll która w swojej cenie najtańsza nie jest. Ale nawet za 1800 jest lepsza niż ten A51.

 • klausPL

  To kup Pan Nokie 3310. Kompaktowy i trzymający nawet 1 tydzień na baterii.

 • Pawel S

  Jak cena nie jest powalająca? …właśnie jest , to przecież średniak i to słaby , poprzednik był dziwnie powolny , jeżeli ten to odziedziczy to będzie bardzo drogo !
  Nie wiem czemu „opisywacze” komórkowi tak łatwo godzą się z ceną powyżej 2k za średniaka, ten sprzęt powinien nie przekraczać 1,5k i nie ma znaczenie 5G , teraz już wszystko będzie na 5G , można to uznać za standard jak USB -C.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Samsung niejednokrotnie sprzedawał za te same pieniądze, a często nawet i drożej, znacznie gorsze i słabsze smartfony od Galaxy A51 5G 🙂
   Zawsze mogło być 2,5 tysiąca, a może nawet i 3 tysiące, bo jak dobrze wiesz są takie urządzenia

   • Pawel S

    Ale nie mówmy już za ile to Samsung sprzedawał…Czasy się zmieniły , Samsung dodatkowo opuścił loty , słabe baterie, slabe procesory , bronił się tylko ekranem i czasami aparatami , S20 ULTRA jest tego przykładem. Dla mnie producenci odlecieli w kwestii wyceny nowych smartfonów i dobrze że wirus ściąga ich na ziemię.Szkoda że robi to wirus , a nie po części tacy ludzie jak Ty ,którzy krytycznie powinni podchodzić do tak rabunkowej wyceny. Dodam że Redmi 10X ma 5G i jest wyceniony ledwo powyżej 1k ! można ? Czy jakoś specjalnie odstaje od Samsunga A51 5G , nie i nie wiem czy go nie przewyższa w wielu aspektach. Musimy wywierać presję w opiniach ,a nie godzić się z każdą nową zawyżoną wyceną.

    • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

     Krytykuje producentów za ceny tam, gdzie to konieczne, a chińskie ceny nie są żadnym punktem odniesienia 🙂

     • Krystian Stempniak

      Chyba tutaj nieco Cię poniosło. Redmi 10X w Europie będzie kosztował pewnie coś koło 1500. Myślę że właśnie Chińskie ceny powinny stanowić punkt odniesienia. Dodajesz Vat oraz koszty serwisu i masz realną cenę, którą możesz zapłacić za telefon. Xiaomi Note 8 Pro pokazał że za fajnego średniaka nie trzeba płacić 2 tysiące. Za 1800 w play można kupić LG G8S, Ciekawe kto wyjdzie zwycięsko z porównania LG G8S za 1800 i tego Samsunga za 2200?

   • mico11

    A ten exynos 980 w jakich jeszcze był urządzeniach?


reklama