Wiemy coraz więcej o nadchodzącym smartwatchu Samsung Galaxy Watch 3, który zadebiutuje wraz z flagowcami Galaxy Note 20. Nowy zegarek zadebiutuje w dwóch wariantach i w obu otrzyma technologię, na której powrót czekało wielu użytkowników.
Obracany pierścień pozwalający sterować zegarkiem i przełączać się pomiędzy poszczególnymi funkcjami interfejsu – nie trzymam Was dłużej w niepewności, bo właśnie on będzie największą zmianą w nadciągającym Galaxy Watch 3.
Smartwatch ma zadebiutować w lipcu (początkowo mówiło się, że w sierpniu), ale Samsung już od dawna miał jego projekt i tym razem postanowił sięgnąć do swoich korzeni. Obrotowy element, który był powszechnie lubiany przez większość maniaKów, wznawia działalność.
Powrót do fizycznego pierścienia nie jest zupełną niespodzianką dla maniaKów, którzy są na bieżąco z informacjami o modelu, ale dopiero teraz udało nam się zobaczyć zdjęcia przedstawiające front Galaxy Watch 3 w pełnej krasie:
Dzięki pierścieniowi nowy Galaxy Watch 3 będzie mocno przypominał Galaxy Watch, czyli pierwszy smartwatch z serii – wcześniej Samsung projektował zegarki pod nazwą Gear.
Smartwatch będzie wodoszczelny, otrzyma GPS oraz ekran AMOLED w różnych rozmiarach (1,2 lub 1,4 cala), w zależności od wybranej tarczy: ich średnice będą wynosić odpowiednio 41 i 45 mm.
Oprócz wielkości wyświetlacza różnice wystąpią w pojemnościach baterii. Mniejszy Galaxy Watch 3 otrzyma ogniwo o pojemności 247 mAh, natomiast większy dostanie akumulator 340 mAh.
Interfejsem będzie zarządzał system Tizen OS 5.5 wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Wszystko wskazuje też na to, że na pokładzie nie zabraknie funkcji EKG, natomiast nie wiadomo, czy zaraz po premierze będzie ona dostępna dla wszystkich.
https://www.gsmmaniak.pl/1148176/samsung-galaxy-watch-3-specyfikacja-warianty/
Źródło: 1
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…