, LG Newsy Telefony

Europejska cena LG Velvet ujawniona! By ją osłodzić, LG dorzuca bardzo drogie prezenty

LG Velvet / fot. producenta

LG Velvet / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  2899 zł to i tak niezła cena za „prawie” flagowca. W tej samej cenie jest Noka 8.3, która nie ma nawet AMOLEDa. Z drugiej strony POCO F2 Pro jest tańszy i wydajniejszy, ale nie ma IP68 i bezprzewodowego ładowania.

 • Pawel S

  Heh w PL , pewnie tak dobrze nie będzie , i tak jak myślałem , będzie to u nas ciekawostka a nie hit. Po roku za 1200pln będzie ciekawą ofertą. Nic się nie zmieniło w LG. Szkoda.

 • LuciusA

  Czy nie można po prostu wycenić dobrze sprzętu i odpuścić te głupie bonusy ? ktoś będzie chciał to sobie je dokupi.

  • Paweł T

   Dokładnie. 1999zl i może nie byłby to hit ale jak na 2020rok i 5G dość rozsądnie wyceniona propozycja. A tak za 3k jest sporo lepszych sprzetow

   • LuciusA

    Zdaję sobię też sprawę z tego jak oni działają – te bonusy dla nich w cenie wytworzenia to nie jest 60% wartości telefonu tylko jakieś max 15, reszta to marketing krzyczący – ale okazja !

  • bogymen

   Z punktu widzenia konsumenta przyznaje Ci rację, ale na to trzeba spojrzeć z innej strony. Każdy producent woli sprzedawać produkt drożej i ewentualnie dołączać do niego kolejne produkty, które nie cieszą się dużą sprzedażą/zainteresowaniem. Wówczas producent sprzedaje urządzenie (smartfona) drożej niż jest w istocie wart a w dodatku pozbywa się zalegających produktów w magazynach + do tego dochodzi często większa sprzedaż podczas debiutu tych urządzeń, ponieważ później gratisy dołączane do w tym przypadku smartona przestają być aktualne aby po kilku miesiącach „okazja” mogła wrócić. Taka zagrywka psychologiczna. To się nazywa usmażyć dwie pieczenie na jednym ruszcie 🙂


reklama