, Apple Newsy Telefony

Długo wyczekiwany iPhone 12 każe Ci czekać jeszcze dłużej

Fot. PhoneArena

Fot. PhoneArena

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Remigiusz Wacławek

  Mam iPhone SE 2020 i nie powiedziałbym, że bateria jest słaba. Trzyma spokojnie cały dzień a bywa, że i półtora dnia, przy normalnej eksploatacji. Co do „trybu nocnego” to powiem tak – zdjęcia robione nocą nie są tragiczne.Być może daleko im do topowych modeli Huawei czy też iPhone 11. Poza iPhonem mam też w codziennym użytkowaniu Samsunga S10. Ten drugi robi lepsze zdjęcia ale za to bateria szybciej się wyczerpuje.

  • JohnyB

   pytanie tylko co rozumiesz pod pojęciem normalna eksploatacja,bo podczas czuwania jest bardzo dobrze, więc nieużywany wytrzyma półtora dnia. Gdy się z niego korzysta, to bateria znika w oczach i naprawdę trzeba wyrobić sobie nawyk doładowywania go gdy jest to możliwe. Niestety z tą baterią zawsze miałem obawę czy dotrwa mi do powrotu do domu (jeśli nie było to 100% przy wychodzeniu). Kilkanaście minut nawigacji do sklepu, -10%. Słaby zasięg sieci w auchan, godzina zakupów -15%. Zniknięcie połowy baterii w 2-3h dla niego to nie problem.

   Ja po ponad miesiącu używania rozstałem się z se i chyba tylko jego gabarytów mi brak

  • janusztaki

   Zobaczysz ile trzyma po roku…. prędkość zużywania się baterii w iphone’ach to jakaś porażka, w starszych modelach tak nie było.

 • JohnyB

  Jeśli premiery iPhonów mają miejsca we wrześniu, mamy czerwiec, to jak iPhone 12 może być w tym momencie długo wyczekiwanym? W sumie tak samo na chwilę obecną długo wyczekiwany jest iPhone 13…17… i 41


reklama