, Newsy Realme Wearables

Ten tani smartwatch sprzedaje się jak szalony. Czy kupisz go, kiedy trafi do Polski?

Realme Watch i jego funkcje/fot. Realme

Realme Watch i jego funkcje/fot. Realme

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Konrad Sowa

  Czym się różni od Amazfit BIP, którego mam od ponad roku?

  • Adramel

   Pewnie tym że BIP to zegarek na którego ekranie widać godzinę, kroki inne informacje. A na tej opasce od realme nic nie widać bo ma wiecznie wyłączony ekran OLED.
   Ale za to naładujesz go z 5 razy częściej. Nie zgubisz ładowarki. W BIPie to może być problemem.

   • Konrad Sowa

    Rekord mam 37 dni, bo nie używam GPS na stałych trasach rowerowych 😉 a potrzebuje smartwatch w pracy (niejednokrotnie w kombinezonie nie czuje ani wibracji, ani nie mam szans wyciągnąć tel z kieszeni nawet jak poczuje, bo za dużo odpinania się 😁)

  • Anonymouse

   Sprawdź w danych technicznych. Google nie boli. Zamiast pisać głupie pytanie w tym czasie już byś sprawdził.

   • Konrad Sowa

    Spójrz na komentarz Adramel. Jasno i klarownie porównał użyteczny ekran z Bip z gasnącym oledem, jakość baterii itp. kontynuując mój wątek.
    A ty po dwóch dniach wchodzisz tutaj by hejtować.
    Otóż wyobraź sobie, że moje pytanie nie powinno być pojmowane jako „głupie” pytanie, a raczej jako ironiczne zwrócenie uwagi, że zegarek podobny do Apple Watch, w podobnej cenie, do tego fajnie wykonany jest na rynku już długo. Więc po co ludzie się rzucają na Realme?
    Adramel to skumał i też ironicznie kontynuował pisząc, że z Realme nie zgubisz ładowarki bo będziesz ładował częściej.
    Ale cóż, pojęcie ironii przekracza twój rozumek. Tyle dobrego, że zdajesz sobie sprawę z własnego hejterstwa więc napisałeś komentarz anonimowo. Brawo za odwagę.

    • Anonymouse

     Po to ludzie stworzyli emotikony aby nadać bezbarwnym zdaniom emocje i uczucia piszącego. Postawiłeś pytanie które można odbierać w różny sposób a odpowiedź na nie nazywasz hejterstwem bo tak łatwiej? Swoje pytanie nazywasz ironia a skąd wiesz, że moja odpowiedź nie jest kpiną z tego ironicznego pytania? Dlaczego zakładasz, że nie zrozumiałem prawdziwego sensu tego wypierda? Niestety ty nawet nie masz rozumku w pustej głowie, jest tam tylko sznurek do podtrzymywania uszu. Wal się na ryj i pozdrów starą.

     • Konrad Sowa

      Widzę, że z anonimowego konta łatwiej przychodzi wyzywanie. To już standard. Ale co poradzić na tchórzy 🤷
      A co do używania pisma obrazkowego – sorry, ale jednak jestem na nieco wyższym szczeblu ewolucji niż twoje plemię.
      Niemniej łap co nieco 🌅 bo wyraźnie jesteś za bardzo 😠, przyda ci się w życiu nieco 😁
      Wyraźnie widać, że cię frustracja zżera.

     • Anonymouse

      Buahaha miałem rację. Nie potrafisz się odnieść do rzeczowych argumentów więc wypisujesz bzdury przygłupie.

     • Konrad Sowa

      Rzeczowe argumenty to zasada stosowania emotek, by jaskiniowcy mogli bez domyślania się zrozumieć słowo pisane?
      Rzeczowe argumenty to wyzywanie?

      Nie zrozumiałeś ironii. Spoko. Problem w tym, że mogłeś dosłownie zrozumieć moje pytanie, odpowiedzieć bym sprawdził specyfikację w Google i tyle. Albo – samemu podać różnice w specyfikacji. A co ty napisałeś? Od początku jesteś chamem i wyzywasz. Gdybyś posiadał kulturę to nawet biorąc mój post dosłownie nie byłoby tego syfu. I to jest tu problem. Nie brak emotek, nie różna interpretacja pytania – twoje chamstwo jest to problemem.

     • Anonymouse

      Właśnie rzeczowym argumentem było, że zrozumiałem ironię. Tylko napisałeś ją tak, że każdy miał prawo ją zinterpretować inaczej. To ci chciałem pokazać przygłupie ale nie zjarzyłeś bo oprócz sznurka nie masz nic w głowie. Widzę też tu moralność Kalego: ty możesz ironizować ale kto inny kpić z tego nie może? Bardzo ciekawe. Szkoda mi na ciebie czasu bezmyślny człowieczku przeinaczający fakty. EOT.

     • Konrad Sowa

      A w czym problem by interpretować inaczej?
      Już w pierwszej odpowiedzi napisałem, że komentarz Adramel wyczerpał temat. Nie czytasz poprzednich komentarzy, a bierzesz udział w dyskusji?
      Co więcej za każdym razem jesteś coraz większym chamem. Lecz się człowieku z jadu.

     • Anonymouse

      Moim chamstwem się nie zasłaniaj. To ty miałeś problem z moją interpretacją wyśmiewając ją, a teraz odwracasz kota ogonem niby wyrażając zgodę. Ty sam nie wiesz o co ci chodzi boś nierozumny człek. A co do chamstwa: wiesz chamie co to EOT? Nie odpowiadaj. EOT.

     • Konrad Sowa

      Od początku jesteś chamem. A twoja „interpretacja” w połączeniu z komentarzem Adramel jest durna. Czyta się poprzednie komentarze, wtedy możesz wychwycić ironię bez obrazków.
      Tu nie ma co się zasłaniać, brak ci kultury cały czas. Ot co.

     • Anonymouse

      Nie nie czyta się. Nigdzie nie ma takiego obowiązku. Czyta się to na co się odpowiada i to na co ma się ochotę. Brak ci rozumu i kultury cały czas. Gdyby chirurg otworzył ci czaszkę zobaczyłby tam sznurek. Po przecięciu go nożyczkami odpadły by ci uszy. Ot co.

     • Konrad Sowa

      Nie czyta się poprzednich komentarzy 😁 tak, logiczne, że się tego nie robi, bo przecież wcale nie ma ryzyka, iż nie odpowie się tym samym co już ktoś odpowiedział 🤷
      A tak swoją drogą wiesz co to EOT? Sam to napisałeś. Ja twoim zdaniem jestem głupi to moje dalej pisać. A ty? Wychodzi na to, że nawet tego co sam piszesz się nie trzymasz. Niczego innego się nie spodziewałem 😂

     • Anonymouse

      Jak będę chciał zmieniać zdanie sto razy na minutę to mam do tego prawo. Ty bez rozumu tego nie pojmiesz, sznurek nie wystarczy. A bez kultury, której ci brakuje się do tego nie zastosujesz. Proste, a raczej na pewno nie wiesz co to EOT i dlatego wpychasz się tam gdzie cię nie chcą. Żal 😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

     • Konrad Sowa

      Czyli jesteś chamem, prostakiem, nie masz honoru i twoje słowa są gówno warte, bo uważasz, że możesz sobie coś napisać i od razu zmienić zdanie. Piękna laurka.


reklama