, Newsy Telefony Xiaomi

Sądzisz, że zoom 100X to dużo? Nowy Xiaomi Cię zaskoczy!

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Joanna

  Samsung zepsuł rynek i to w typowo chińskim stylu. To nic, że space zoom to interpolowane 20 pikseli, z których finalny obraz jest kompletnie bezużyteczny, ważny jest napis na obudowie w stylu taniej point & shot camera z przed 20 lat sprzedawanej na bazarze w Shenzen.

 • Andrzej Kosiński

  Co? Ten komentarz nie ma najmniejszego sensu. O czym w ogóle piszesz?

 • Andrzej Kosiński

  Czekam na telefon z topowymi aparatami, resztą dobrą, a nie topową i będę szczęśliwy bo takich telefonów nie ma. Nie potrzebuje najlepszego procesora, najlepszego ekranu 240 Hz czy coś.
  Dobra bateria, najlepsze aparaty, wszystkie „dodatki” jak ładowanie bezprzewodowe czy coś, ale tylko dobry ekran, dobre głośniki, żadnych zakrzywionych ekranów, 8 GB ramu, 256 GB pamięci, dual sim i wysuwany przedni aparat żeby ekran był bez wcięć. Brak 5G bo i po cholerę mi jak ma zwiększać cenę, A na następne 2 lata spokojnie bez 5G przeżyję.
  To mój telefon idealny i pewnie cena bliska 3k ale dałbym.

  • maxprzemo83

   Chcesz robić dobre zdjęcia to kup sobie „lustrzankę”. Bo żaden aparat w smartfonie przez najbliższe 10 lat nie zbliży się możliwościami do profesjonalnych aparatów dostępnych dzisiaj. Nie wież w bajki reklamowe producentów smartfonów.

   • Andrzej Kosiński

    Ale wiesz że lustrzanka a telefon z aparatem to tak jakbym jednak prosił o auto z przyczepką, a kazał mi kupić wielkiego tira 😀 Rozumiesz problem? Jakby dla mnei nie ma czegoś takiego że zamiast telefonu z aparatem kupię dobry zwykły aparat. Ja potrzebuje DOKŁADNIEtelefonu z dobrym aparatem jak na telefony i tyle. W moich wyprawach branie lustrzanki czy w ogóle dodatkowego bagażu mija się z celem i kompletnie by mi był zbędny i bym g nie używał, za to telefonem i kamerką sportową krecę i robię dużo rzeczy i po to mi to. Zresztą jakość z telefonu w miarę mi wystarcza, ale mam 2 letniego topowego xiaomi więc jakość zdjeć wtedy była na powyżej średniej i tyle. A w porównaniu do aktualnych topowych jest spora różnica jednak.

 • Orjon

  Obawiam się, że Xiaomishka w swoich rewelacjach przesadził, bowiem z tego co wiem, a raczej ROM jest dość wiarygodnym źródłem, „cas” nie ma matrycy 108mpx, przynajmniej na ten moment, a 48.

 • 0w

  Tylko po co ?

  • Maarcin 570

   Może 120x zoom będzie tylko do chwalenia się, ale możliwe że zdjęcia z np 30x przybliżeniem wyjdą już całkiem sensownie, a wtedy można zrobić naprawdę fajne foto bawiąc się perspektywą. Dla przykładu jesteś w górach i chcesz sobie zrobić zdjęcie na tle jakiegoś szczytu, gdybyś zrobił to telefonem na zwykłym module 1x to góra na zdjęciu już nie będzie wydawała się tak wysoka.. Jednak jeśli staniesz sobie trochę dalej i ktoś ci zrobi foto na przybliżeniu dziesięciokrotnym to obejmie ciebie i szczyt, który na zdjęciu zrobi już trochę większe wrażenie.


reklama