, Newsy Telefony Vivo

Najbardziej niezwykły aparat na świecie już oficjalnie – i to w jakiej cenie!

Vivo X50 Pro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marius

  Ilość pixeli.
  A nie łatwiej upakować 12 MPx na tej samej powierzchni co spakowali 50 mpx a potem wyciągnęli z tego 12 MPx?

 • Szymon Piotr Głowa

  Jakby te po 3 tyś. kosztowały po 2 tyś., A te po 2 tyś. Ok 1.5 tyś… To by były hiciory z Chin… Warto pomarzyć 😷

 • Gac

  Tylko czekać aż OnePlus zrobi wersję T z tymi aparatami 😁 wtedy to będzie miało sens

  • Sylw

   One plus w zasadzie jest to spółka suknie powiązana zarówno z VIVO jak i OPPO więc nie jest to takie nieprawdopodobne .

   • Gac

    No dokładnie i mi by to pasowało.
    Chociaż wolał bym w bardziej kompaktowej obudowie np ekran 5.5 z takimi ramkami

 • Piotr Kozimor

  Podsumujmy osiągnięcia ostatnich lat.
  Apple vs VIVO/oppo/1+ vs Samsung
  Pierwszy telefon z wysuwana kamerką? VIVO
  Pierwszy zginany telefon? Samsung
  Pierwszy telefon z pereskopowym zoomem ? Oppo
  Pierwszy telefon z czytnikiem linii papilarnych pod ekranem ?
  Oppo z optycznym i Samsung z swoim ultradźwiękowym .
  Pierwszy telefon z super stabilizacja z artykułu ?
  Vivo
  Szybkie ładowanie indukcyjne + zwrotne ?
  Samsung
  Najszybciej ładujący się telefon ?
  Oppo
  90-120hz ?
  1+ i Samsung
  To może chociaż 5g ?
  No poza Apple to już spora część androidowych perełek ma.
  To może żeby nie było smutno ludzia z Apple przypomne. Kto dostaje do telefonu za 4tyś zł WOLNĄ ładowarkę w zestawie i kabel który się łatwo psuje ? No cóż..

  • jajeczny

   Apple nie zachwyca niczym, jedyne co u nich jest dobre to wsparcie techniczne tj. 5 lat aktualizacji. Więc jeśli ktoś ma nadmiar pieniędzy a użytkowo jest przeciętnym zjadaczem chleba, to 2-5 x dłużej niż na androidzie będzie miał aktualne oprogramowanie. Takiej osobie wystarczy jednak redmi za 800zl, nawet gdyby po dwóch latach wymienić go na drugi.

   • Darek Mazur

    Dyrdymałki stare jak świat o Apple 🙂
    Stara zdarta płyt o iPhone i tyle w kółko ta sama śpiewka hejtu na Apple iPhone 🙂

    • jajeczny

     no może trochę tendencyjnei zabrzmiało. moja żona ma ajfona, więc mam porównanie 😉 waldxpro wyżej użył dobrych argumentów – typu szybkie procesory, dobra optymalizacja, sklep itp., ale nie zgdzam się ze wszystkimi.

     doceniam apple m.in. za świetny systemowy tryb ciemny i spójność interfejsu wszystkich aplikacji na sklepie. lubię też politykę wypuszczania małej ilości modeli o dobrych parametrach zamiast zalewu szajsem i brak corocznych zmian w designie dyktowanych wyłącznie potrzebą wyróżnienia na tle konkurencji i zabłyśnięcia czymś nowym.

     na razie jednak nie planuję zakupu ich urządzeń ze względu na słaby stosunek ceny do możliwości i część ograniczeń softu/hardware. najstarszy interesujący mnie iphone to 11 pro ze względu na obiektyw szerokokątny. ale mam go już w lg v30 kupionym dwa lata temu za 1900zł, z lepszą przesłoną i bardzo małymi zniekształceniami beczkowymi. baterię też ma porównywalną albo lepszą. z kartą sd mam 320gb pojemnści.

     Kupując w tym roku 11 pro 256gb za 4700 na allegro, w ispot/ideram drozej/ dostałbym podobną obudowę z szybszym procesorem (a nie narzekam na szybkość działania) i dodatkowy obiektyw tele (mógłby być przynajmniej 3x) co jest dla mnie bez sensu.

     konkurencja w niższej cenie ma przynajmniej większe baterie i lepsze aparaty z większymi matrycami, choć coraz częściej są to patelnie niewygodne do trzymania.
     denerwuje mnie też konieczność używanie przejściówki do słuchawek, bo bezprzewodowe dokanałówki to zabawki na siłownię.

     • Darek Mazur

      Słuchawki bluetooth Mixcder E9 wieless active nie na siłownię ale do smartfona są wystarczające .
      Oczywiście można kupić za bardzo duże pieniądze słuchawki nauszne bluetooth 5.1 wysokiej klasy sprzęt HI-FI do fona nie opłaca się kupić aż tyle wdawać pieniędzy .
      Każdy ma swoje upodobania co do elektroniki użytkowej jak i danej marki gwarantuje mu wysoką jakość wykonania a za tym też idzie wysoka cena ale nie smartfona z Google androidem Chin , czy nawet te pochodzące z Korei południowej Samsunga / LG z spadkiem sprzedaży europejskiej LG podobnie jak Japońskie Sony Xperia 1,2 cen lecą w dół za Xperie .
      856 eur za Apple iPhone 11pro max obecnie nie w Polsce :,-)
      Mieszkam w Niderlandach .

  • waldxpro

   Kto dostaje najdłuższe wsparcie oprogramowania? Apple. Kto ma najlepiej zoptymalizowany system? Apple. Kto ma najbardziej bezpieczny system i sklep z aplikacjami? Apple. Kto ma najlepiej i najsolidniej wykonane oraz uszczelnione telefony? Apple. Kto ma najbardziej zaawansowany system rozpoznawania twarzy? Apple. Kto ma jedne z najlepszych głośników stereo? Apple. Kto ma najszybszy procesor na rynku? Apple. Kto robi najlepsze i jako pierwszy słuchawki bezprzewodowe? Apple. Poczekaj na Iphone’a 12 pro, który pozamiata to całe chińskie towarzystwo i poustawia po kątach te pseudo flagowce czyt. elektor-śmieci.

   Btw. Szybkie ładowanie, może szybko rozj#&*ć baterie, chyba że posiada odpowiednią technologię ładowania jak np. w nowej Xperii 1 II, ale wątpię aby te chińskie klamoty taką posiadały.

   • Darek Mazur

    Nie ma ładowania zwrotnego w iPhone ale to ma się zmienić w iPhone12 pro dużo więcej zmian Apple wprowadza do iPhone i iPad pro .

  • Darek Mazur

   Kabel iPhone nie kosztuje majątku jak i też ładowarka sieciowa 50 A mAh jak i też bateria jeżeli ktoś potrafi wymienić baterię w iPhone i ma ktokolwiek o tym
   pojęcie o smartfonach i letkich naprawach usuwanie usterek w smartfonach nie tylko Apple iPhone, też więcej jest androida w serwisie jak Apple iPhone to jest właśnie jest Faktem ulegają częściej niż Apple iPhone 🙂
   Długie lata Apple ma sparcie techniczne oprogramowania aktualizacji IOS iPhone przewaga nad androidem innych producentów smartfonów androida.

  • Diaboł

   Też kiedyś byłem androboyem ale po zmianie systemu stwierdziłem, że uj w te wszystkie niedopracowane nowości, które się crashują. Ze zwalniającym po 6 miesiącach Androidem. iPhone 6s na iOS 13.5.5 działa jak rakieta. A telefony 5 letnie z Androidem jak długie mają wsparcie?! Zmieniam za tydzień telefon. Długo się biłem z myślami, czy brać nowoczesnego Androida z cyklicznymi problemami czy sprawdzonego apple’a. 11 za duży. 11 pro, nie wydam na telefon tyle pieniędzy ale XS’a sobie kupię. I wiem, że będzie działał.

   • Sylw

    No to cię zaskoczę albo i sam się zdziwisz jak dostrzeżesz że również i Apple nie jest idealne. Ostatni rok pokazał że również i ta firma traktuje swoich klientów jak beta testerów . Co więcej coraz więcej ujawnianych informacji na temat podsłuchiwania rozmów przez pracowników Apple powoduje że przestaje to być firma którą tak bezgranicznie można wychwalać za jej produkty. Co więcej sam iPhony też nie są bez wad konstrukcyjnych. Wystarczy google i znajdziesz od groma przypadków gdzie Apple daje zamiennik równie wadliwy jak urządzenie które przekazaliśmy do naprawy.

 • Pawel S

  No właśnie , piszcie więcej o poziomie nakładki , poziomie spolszczenia nakładki, suche dane techniczne to połowa informacji o danym telefonie. W przypadku mało popularnych w PL firm to będą ważne informacje dla czytelników.

  • maxprzemo

   Ostatni raz Nie spolszczoną w 100% nakładkę producenta widziałem chyba z ….. 10 lat temu? Jeśli kupujesz telefon z Polskiej czy europejskiej oficjalnej dystrybucji to na 100% będzie język Polski.

   • Pawel S

    To zajrzyj do Meizu , które oficjalnie sprzedają w PL.VIVO to coś nowego w PL,nie wiem czy oficjalnie ktoś to sprzedaje ?Dlatego można o tym pisać przedstawiając nowe modele.

  • Darek Mazur

   Nie koniecznie suche dane
   VIVO dlategoo że nie którzy kupują sobie VIVO czy ZTE Nubia na Amazon i w innych krajach Europy w sklepie internetowym .
   P.L to nie pępek świata a że nie ma w PL dyspozycji smartfonów to czeba szukać gdzie indziej jak są dostępne .
   Fakt że soft VIVO odstaj od innych producentów smartfonów 🙂

 • Jarek Michalski

  Czy te smartfony można dostać w EU, czy tylko zamawiać w Chińskich sklepach ?? Jak sprawuje się nakładka systemowa VIVO ??, prosiłbym po podzielenie się opinię na temat tej firmy i telefonów.

  • Miku

   Vivo nie ma oficjalnie w Europie ale język angielski jest. Sam system jest bardzo przyzwoity. Można polecić.


reklama