, Newsy Technologie

Bat na foliarzy? Groźba więzienia dla osoby, która uszkodziła przekaźnik telekomunikacyjny

Fot. 5G Security

Fot. 5G Security

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Qpiszon

  Zacznijmy od tego że bez tej ustawy 5G nie mogłoby nawet powstać a takie przepisy obowiązują na terenie Unii już od lat i chyba tylko Polska korzystała jeszcze z PRLowskich norm promieniowania

 • Maciek Bielecki

  „Mężczyźnie grozi za swój wybryk” – a za czyj wybryk miałoby mu grozic?

 • Daniel Adrian Żyżyk

  super

 • AnoLine

  Ja o tym pisałam pod poprzednim artykułem o 5G i podpaleniach 🙂

 • Kerto

  Z zabobonami nie walczy się więzieniem i wielkimi karami, tylko edukacją. Niestety komusze rządy PO czy PIS potrafią jedynie nasyłać policję i karać. No i kłamać. A potem nawet jeśli mówią prawdę w jakiejś sprawie to i tak nikt im nie wierzy. Więc ich ciasne głowy widzą jedynie ratunek w karach. A jak już kogoś dopadną to prześcigają w mędrkowaniu: policja, dziennikarze, którzy liznęli trochę wiedzy, sędziowie itd. A tu nie kar potrzeba tylko systematycznej edukacji. Nie partaczy w serialach udających aktorów, nie programy do tworzenia wodomózgowia typu jak oni tańczą czy śpiewają, tylko np. programy np. o promieniowaniu elektromagnetycznym. Ale do tego trzeba mądrych ludzi w rządzie a nie szubrawców, którzy kupują testy od kawalerki maltańskiej 6 razy drożej a potem sprzedają cienkie kawałki o trosce o ojczyznę.

  • Patryk

   Ludzie wierzący w zabobony nie chodzą z dubeltówką strzelając do czarnych kotów tylko je omijają… Ludzi wierzących że 5G jest szkodliwe nie da się edukować, jak argumentów im brakuje to wyzywają od debili i gorzej. Także jak dla mnie wsadzać ich na długie lata do więzienia i w ramach prac niech stawiają instalacje 5G.

   • 2115

    Startuj na prezydenta. Oddam głos na ciebie!

    • Patryk

     Za młody jestem, i prezydent nie ma nic do powiedzenia to premier rządzi, w teorii…

     • 2115

      Ale prezydent powołuje premiera.

     • Patryk

      Co mi z powoływania? Jak już bawić się w politykę to rządzić.

     • beaviss

      To tylko prezes, on kieruje marionetkami a przy tym nie ponosi żadnej odpowiedzialności, normalnie geniusz

     • Patryk

      Byli już tacy w historii. Ale tak on jest geniuszem pod tym względem.

   • Kerto

    Większość da się edukować, tylko to kwestia czasu. Jeden nauczy się np. języka obcego w miesiąc a innemu roku jest za mało. Prace za karę to też forma edukacji i jest to na pewno lepsze niż trzymanie w więzieniu na koszt Twój czy mój.

  • Daniel Adrian Żyżyk

   🙁 ,powinni karac i edukowac.

 • seebastiaan

  Lud łatwo omotać i mieć przy tym pewność, że nie zweryfikuje informacji, ani nie podda ich krytycznemu osądowi, tylko łyknie na surowo.
  Najczęściej służy to wykorzystaniu ludu do celów motającego. Szamani, kapłani, czarna Wołga, politycy, diabły. Tysiące spraw małych i dużych. Dawniej bano się oświecenia, że niby lub oświecony nie łyknie, ale łyka do dziś. Lenistwo, ograniczone właściwości intelektualne, instynkty stadne, brak umiejętności wykorzystania logiki.
  Teraz jest 5g, zaraz będzie co innego. A propos, słyszałem, że ten koronawirus to jest specjalnie, żeby wszyscy chcieli szczepionki, a w tej szczepionce przemyci się czipy, którymi będzie się sterować poprzez 5g.

  • beaviss

   No bo głupota ludzka nie zna granic, straszne jest to, ze teraz przy tak łatwym dostępie do informacji panuje taka ciemnota, ludzie są w stanie uwierzyć we wszystko co nawet nie jest poparte żadnymi dowodami naukowymi a starczają im domysły otaz to ze wszyscy dookoła czychają na ich życie. A tak naprawdę wszyscy, którzy pracują i placa podatki są bardzo ważni dla rządu bo z nich sa pieniądze, rząd nie ma swoich pieniędzy tylko to co zbierze od ludzi i ktos by chciał się pozbyć źródła dochodu? No prosze was.
   To co miało być źródłem rozwoju intelektualnego poprzez łatwy dostęp do informacji stalo sie źródłem głupoty ciemnoty i zabobonów. Bo niestety filtrowanie treści dostępnych w sieci do najłatwiejszych nie należy i łatwo wpaść w sieci teori spiskowych i obłędu, ze wszyscy chcą nas zniszczyć, tylko po co , skoro jesteśmy żywym zrodlem dochodu dla bogatych i rządzących.

  • Patryk

   O człowieku ta teoria już dawno rozwinięta jest. Koronawirus jest po to żeby zamknąć ludzi w domach masoneria w tym czasie montuje anteny 5G (nie mam pojęcia w czym by im ludzie na ulicach przeszkadzali 🤔) one dalej rozsyłają koronawirusa, w między czasie Elon wysyła satelity starlink, jak już wszystko będzie gotowe my dostaniemy szczepionki z nanochipami. Efekt tego wszystkiego taki że z satelit starlink idzie sygnał do stacji 5G a ta zarządza naszym mózgiem. Także ten mamy przerąbane. 😂😂

   • beaviss

    Hehe, dobre

   • Daniel Adrian Żyżyk

    przestan pieprzyc glupoty…

    • Patryk

     Ale że co? Ja tylko piszę co twierdzą ludzie którzy są przeciwko 5G… Czytanie ze zrozumieniem się kłania, wyraźnie widać że nie popieram tych teorii spiskowych… Także kto tu „pieprzy głupoty”.

     • Daniel Adrian Żyżyk

      A to spoko 😁

   • seebastiaan

    Dobra, to z sarkazmem, ale kolei 🙂
    1. Nanoczip – czym to jest zasilane i czy jest na tyle małe, że przejdzie przez igłę?
    2. Kto zapłaci za szczepionki i co będzie z tego miał, w tym:
    – za nanoczipy
    – za strzykawki i igły
    – za wykonanie usługi
    3. Kto to są „oni”? Solorz też do nich należy, bo już buduje to 5G, pewnie zarząd Plusa też i technicy muszą być w spisku, bo przecież jeden Solorz nie zarządza infrastrukturą. Pozostałe sieci też odpalą 5G, będą musiały przyłączyć się do spisku. Także właściciele sieci 5G na całym świecie, bo przecież nie będą udostępniać własnej infrastruktury, by pozwolić Elonowi trzymać nad nami kontrolę.
    4. Co miało by być kontrolowane i w jaki sposób wpływać na nasze zachowanie?
    5. Kto miałby na tym zarobić, kiedy na to wszystko powyżej potrzeba niewyobrażalnej kasy na inwestycje.
    6. Jak spacyfikować różnych Snowdenów i amatorów – hakerów?

    Można tak do wieczora, a tak mniej żartobliwe, to pomyślmy też o tym, że jeśli ktoś chce naszej kasy, to przecież z łatwością nas zmanipuluje, bez całego cyrku z 5G 🙂 I to się dzieje od lat, różne marki, religie, itd… I tak robimy to, co chcą mądrzejsi od nas.

    • Patryk

     … Mam to wyryć na kamiennych tablicach żeby dotarło? Nie moja teoria, nie popieram jej, nie mam k**** pojęcia.

     • seebastiaan

      Napisałem na samym początku „Dobra, to z sarkazmem, ale kolei :)” – więc spokojnie, za nikogo Cię nie uważam, a nawet gdyby kiedyś, to miej to w d.

    • maurox89

     Ja na razie z całą tą teorią siedzę na płocie, i wiem, że heheszki sreszki, foliarze i debile, ale skoro zadałeś pytania, to tutaj masz przykładowe odpowiedzi:

     1. Czy karta kredytowa albo karta miejska jest czymś zasilana? Bo te chipy, z tego, co zrozumiałem, mają funkcjonować jako połączenie elektronicznego paszportu, karty kredytowej i dowodu osobistego – skoro stworzenie tego typu karty, wkładanej do portfela jest możliwe, to jest również możliwe stworzenie czegoś takiego w postaci podskórnego implantu. Problemem byłoby skanowanie tego ustrojstwa z odległości.
     2. Rząd z podatków.
     3. Właściciele sieci niekoniecznie muszą być decydentami w procesie. Podobnie jak w wojsku masz informacje „on a need-to-know basis” (Tylko tyle, ile jest absolutnie konieczne do wykonania zadania) w zależności od szczebla, technicy dostają plany i mają postawić infrastrukturę, a właściciel sieci dostaje tylko lukratywnie wyglądający projekt. Gość na koparce nie interesuje się tym, do czego ma służyć budynek, pod który kopie fundamenty, tylko tym, żeby wymiary dziury się zgadzały. Jak infrastruktura będzie na miejscu, to właściciele sieci będą mieli guzik do gadania, chyba, że dobrowolnie zgodzą się współpracować.
     4. Nic, przynajmniej nie przez chipy i fale same w sobie. Jak już pisałem wcześniej, chip ma rzekomo być wyłącznie elektronicznym pastuchem – jeśli popełnisz przestępstwo, to big daddy government blokuje Ci dostęp do konta bankowego – dlatego jest tak ważne, żeby nie dopuścić do zlikwidowania gotówki. A ponieważ Twój dowód osobisty, dostęp do konta bankowego, ubezpieczenie zdrowotne i paszport byłyby scalone i na trwałe „przylepione” do Ciebie, to nie możesz na przykład podrobić swoich danych, bo do tego musiałbyś włamać się do centralnej bazy danych. Kontrola odbywałaby się tak samo jak dotychczas – przez ustawy, tyle że wyborów albo nie byłoby w ogóle albo byłyby ustawiane, a zamiast tajniaków z Gestapo, podsłuchujących ludzi w tramwajach, miałbyś system kredytów społecznych – na wzór tego, który obecnie jest w Chinach. No i za każdy wyraz sprzeciwu wobec aparatu dostawałbyś po dupie przez na przykład zmniejszenie przydziału mięsa w danym miesiącu.
     5. Mniej miałoby tu chodzić o zarobek, ile o utworzenie oligarchii, z większością ludzi podporządkowaną jako niewolnicy. Już teraz masz sytuację, gdzie pracodawca łamie prawa pracownika, każąc mu na przykład robić na dwa etaty, ale płacąc za jeden. Ten rzekomy system niewolniczy miałby być rozwinięciem i prawnym zalegitymizowaniem tego, gdzie zapier***asz od 4 rano do 8 wieczorem, a za dobre sprawowanie możesz raz na pięć lat skorzystać z 5-dniowego urlopu, oczywiście pod warunkiem, że w międzyczasie nie zacząłeś narzekać na ten system. W międzyczasie wierchuszka korpo, dla której pracujesz, handluje między sobą owocami Twojej pracy i żyje w luksusowych apartamentach, wyjętych żywcem z hoteli w Dubaju.
     6. Nie do końca wiem o co Ci z tym chodzi, więc pominę.

     Trafna uwaga z wielkością tych implantów – nie wiem, czy nanotechnologia tej wielkości jest już opracowana, są ludzie, którzy twierdzą, że tak, nie mam w zasadzie powodu, żeby w to wątpić, ale może po prostu nie znam powodu, dla którego obwody tej wielkości miałyby być niemożliwe do stworzenia. Z drugiej strony taki implant nie musiałby być wstrzykiwany, teoretycznie mógłby to być osobny zabieg, gdzie jesteś po prostu oznaczany jako „zaszczepiony”, podczas gdy sama „szczepionka” składałaby się tylko z soli fizjologicznej na przykład.

     • seebastiaan

      Z pkt 6 chodziło mi o to, że zawsze po tej dobrej stronie może znaleźć się ktoś, kto był po złej i cały spisek się sypnie.

      Z uwagą przeczytałem i całkiem nie jestem przekonany, że to tylko śmieszne bajania. Niestety natura człowieka jest, jaka jest i dąży do dominacji jednego nad drugim. Dość powiedzieć, że różne cywilizacje żyjące na przestrzeni dziejów, które nie miały ze sobą żadnego kontaktu, bo były odlegle w czasie lub przestrzeni, ale wszystkie one budowały podobny model społeczny. Z władcą, kapłanem, klasami itp.
      Tak więc absolutnie realnym zagrożeniem jest taki apokaliptyczny scenariusz, z tym, że akurat jeszcze nie dziś, i nie z 5G. Wymagało by to też absolutnie kastowego podejścia rządzących, traktujących siebie, jak jedność. Morawiecki absolutnie lojalny wobec Merkel np.
      Coś, jak masoneria, lub organizacje dookoła watykańskie, czyli związek ludzi o wspólnym interesie. dążący do jego realizacji wbrew wszystkiemu.
      Poza tym rządy, cóż, sami je wybieramy, najczęściej bezmyślnie i w efekcie manipulacji.
      Wniosek z tego taki, że my ludzie sami sobie jesteśmy zagrożeniem.
      A karty kredytowe, czy miejsce wiadomo, czym są zasilane. Jak wszystko – prądem. Jak garnki na kuchence indukcyjnej. 5G nie uradzi 🙂

     • maurox89

      „Tak więc absolutnie realnym zagrożeniem jest taki apokaliptyczny
      scenariusz, z tym, że akurat jeszcze nie dziś, i nie z 5G. Wymagało by
      to też absolutnie kastowego podejścia rządzących, traktujących siebie,
      jak jedność.”
      Nie do końca jestem co do tego przekonany, ale niech Ci będzie.

      Ja podchodzę do tego następująco: Nie przyjmuję tego na wiarę, ale mam te punkty z tyłu głowy i obserwując to, co się dzieje dookoła, biorę na nie poprawkę. Jeśli scenariusz takiej teorii jest nieprawdziwy, to między nim a rzeczywistością będzie się pojawiać coraz większa luka. Jeśli natomiast wszystko zacznie wskazywać na to, że rzeczywistość zgadza się ze scenariuszem, to wtedy według mnie należy zacząć się poważnie martwić.

      Tak czy siak, dzięki za przynajmniej przeczytanie tego, większość tej „zdroworozsądkowej” szurii to po dwóch zdaniach stwierdza, że szkoda czasu, bo i tak z góry wiedzą lepiej 😛 Pozdrawiam.

  • Preza

   To jest nic. W jednej grupie foliarzy na fb, gdzie znajomy trolluje był as co twierdził co następuje „to są ciała OPCE w formie płynu, najnowsza wersja może podgrzać krew, wywołać raka i wywołać udar MUZGU” (pisownia oryginalna).

 • Przemek Janiszewski

  2000 godzin prac społecznych i tyle

  • Mirek

   Pokrycie strat to niełaska ?


reklama