, Promocje

Promocja sztos! Samsung Galaxy S10 Lite w rekordowo niskiej cenie

Galaxy S10 Lite / fot. Samsung

Galaxy S10 Lite / fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jaro

  Trzeba bylo zostac politykiem pisu to bys mial kieszenie pelne

 • Bogaczt

  P30pro posiadam j polecam bateria 1dzien spokojnie nic nie tnie i foto extra

 • Jan Ke

  Te telefony to „wersja niemiecka”.
  Proszę by autor na to zwrócił uwagę, a przede wszystkim by to rzetelnie wyjaśnił.

 • Ancia

  Polska to najgorszy, koszmarny kraj do życia w Europie, ceny większe jak6w Niemczech, a zarobki głodowe, najgorsze w całej Europie, oraz wstrętny kaczor i duda jego marionetka w TV. Jak najdalej od polski.

  • Marcin

   Większość sklepów z elektroniką to obcy kapitał np. Niemiecki. Dlatego mamy nazistowskie ceny w sklepach. Obwiniaj tych co bezmyślnie sprzedawali Polskie firmy, obcym!

   Druga sprawa to brak CPK, taki port pozwoli pominąć pośredników lub ich zminimalizować. Wiadomo im więcej pośredników tym gorszą cene wynegocjujesz.

   • Will5on 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

    Cpk? Buahahha. Pi**orku, wmówił ci bzdury. Nikt z tego Cpk nie będzie korzystał. Kolejna megalomania kurdupla i jego klakierow, jak przekop mierzei, milion aut elektrycznych, 3 mln mieszkań…

    • wania

     Jasne, no przecież w Berlinie jest lotnisko jak mawia Twój”guru” z Warszawy

     • ipkis

      Ja się nie mogę doczekać CPK. Wszystkie towary z Chin będą leciały do nas. Dodatkowo British Airways czy Lufthansa zrezygnują ze swoich hubów na rzecz CPK. Już się nie mogę doczekać.
      Nie wiesz może kiedy otworzą port w Radomiu? Chcę zdążyć z wylotem przed tłumami jakie były przed wirusem.

    • JanKloss

     Kolejny POpapraniec?

    • Marcin

     W Berlinie sracze, autobusy mają, może i z tego powinniśmy też zrezygnować, to na końcu byśmy jeżdzili furmankami do Berlina, żeby pojeżdzić autobusami i trochę świata zobaczyć. XD

   • Dirk Brand

    Polskie firmy przed transformacją to było dno i pół metra mułu. Pamietam te polskie firmy, produkowały takie buble, że każdy zachodni produkt był o niebo lepszy. Wszystkie polskie firmy marzyły tylko o tym, aby znalazł się inwestor, który je kupi, a jak już się znalazł, to po wykupieniu takiej firmy wyrzucał na złom wszystkie maszyny i rozpoczynał modernizacje. Przestańcie pieprzyć o polskich firmach, bo Polska nie jest w stanie stworzyć nawet własnej sievi sklepów spożywczych.

    • JanKloss

     Zróbmy zatem wszystko aby na polski rynek szedł Lidl i Kaufland, który dostał od UE dotację na prawie miliard Euro. Będziesz konkurować wtedy ceną baranku wiosenny?

   • Darek Mazur

    A co ma piernik do wiatraka jak ten obcy kapitał inwestuje w waszą gospodarkę jak też środki własne finansowe dzięki temu Polska się rozwinęła też stworzyli nowe miejsca pracy , wiadomo że zachodnie firmy i jak duże koncerny przemysłowe podobnie jak przeciębiorcy z zachodu płacę bardzo wysokie koszty poniesione opłat nie tylko podatku VAT w Polsce kilkadziesiąt różnych podatków do urzędu skarbowego ustalonego według ustawa o podatkach dochodowych po 2015r przez rząd PiSu kurdupla Kaczyńskiego aż 43 mowe podatki characz pieniędzy na firmy i koncerny zagraniczne prowadzące działalność gospodarczą w Polsce jeżeli rząd podnosi poziom podstawowy wzrostem opłaty skarbowej to ceny usług względu kosztów uczymanie firmy na rynku wzrosły ceny to wina rządu Pinokia Morawieckiego uwas wypada coraz częściej płacenie podatków jak characzu dla państwa polskiego już jest na granicy nie opłacalności inwestycji prowadzenia działalności gospodarczej w tych zawyżonych podatkach dochodowych wprowadzonych przez ten obecny rządu Pinokia Morawieckiego .
    Będzie bo się to odbije na gospodarkę rynkową w Polsce a przełożyć może się to skutkami na wysokie bezrobociem w waszym kraju .
    Polska jest krajem kurdupel socjalisty Narodowego PiSu nie opłacalnym w inwestycje krajem jeszcze w unii europejskiej do czasu wyprowadzki przez ten obecny rządą , po prostu się nie opłaca prowadzić działalność gospodarczą w takich panujących warunków w Polsce bardzo wysokie padatki i koszty zatrudnienia pracowników to nie chodzi o płacę minimalną ilość jaka jest obecnie nałożona przez ten rząd Narodowy , chodzi o wysokości opłaty skarbowej wina waszego rządu PiS .
    Pensje mogły by być dużo wyższe niż są do tych czas w kraju dojnej zmiany nie da się podnieść w górę wynagrodzenia za pracę wina podatków pokrewnych narzucone od rządu państwa Pinokia Morawieckiego .
    Podatek 23 VAT 23% marża sklepu i te inne podobne podatki od działalności gospodarczej firmy są już za duże pieniądze opłaty do kasy państwa polskiego .
    Elektronika też jest zawyżone podatek w nie których krajach członkowskich unii europejskiej dużo mniejszy podatek VAT na elektronikę .
    Polska to dziwny kraj .

    • JanKloss

     Za jaśnie oświeconego rządu Platformy nieObywatelskiej było cudownie. Ludzie wyjeżdżali na zachód dorabiać tamte społeczeństwa. I było dobrze, prawda? Zapomniałeś dodać komu dobrze. Niemcowi, Angolowi i Francuzowi. Na pewno nie Polsce.

    • Jaro

     pisowski motloch i tak nie zrozumie. Karmi sie tylko propaganda z rezimowej szczekaczki

     • Darek Mazur

      Chodzi wiadomości ze w Polsce będą centralizacja sklepów przez rząd kaczystów gospodarką rynkową wartość z nadzorem kontroli Państwa Narodowego PiSu jak za czasów PRL-u widać zmiany w waszym kraju socjalistów Narodowych .
      Republika. Bananowa trzeciego świata w Polsce .

  • regoat

   Im dalej ma wschód tym gorzej. Dlatego polska powinna iść w stronę zachodu najszybciej jak się tylko da. Niektórym w polski nie spacjalnie się to podoba

  • wania

   To wyjedz, nikt Cię tu nie trzyma, baj, baj!

  • True Story

   Było się uczyć/kształcić we własnym zakresie, a nie siedzieć całe dnie z Messengerem w ręku i narzekać na głodowe zarobki.

  • szef23456

   Wypie….. Trollu

  • JanKloss

   Nawet tutaj wybiło szambo POwskie? Ale macie robotę przed wyborami.

   • Jaro

    pisowskie chciales powiedziec

 • Waldek W (valdi71)

  Ktoś kto miał dłuższy czas (dłużej niż 2, 3 dni) może sie wypowiedzieć jak fotki z tego Szajsunga w porównaniu do Hujałeja P30 pro czy Mate 20 pro?
  Zastanawiam sie nad czymś z dobrym aparatem, usługami google i wodoodpornością

  • Nazwa

   Odradzam. Zdjęcia gorsze od S10, a nawet note10 lite, nawet nie ma trybu pro.

   • Fireon

    S10 Lite ma tryb Pro – chowa się w opcji „Więcej”. Natomiast co do samego telefonu jest ekstra i spełnia moje wszystkie wymogi. Aparat jest całkiem spoko, ale jeśli komuś zależy na naprawdę świetnym aparacie, to w tej cenie są lepsze opcje pod tym względem.


reklama