, Newsy Samsung Telefony

Nie masz wrażenia, że Samsung nie ma już pomysłu na Galaxy Note?

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Alex

  Mi nie przeszkadza. Ja lubię duże telefony. Mój N10+ ma 6,8 cala. Jeśli następca otrzymałby powiedzmy 7 cali + to ja jestem happy.

  • Tomasz

   Ok, a jak dojdzie do 10 cali ?

 • 0w

  Nie musi mieć pomysłu Ponieważ już osiągnięto to co osiągnięto czyli mamy już to co kiedyś było science-fiction😀. Jednak Ludzie są tak przewrotni że jak będzie sam wyświetlacz to będą narzekali że jest sam wyświetlacz. Nie można koła jeszcze raz wymyśleć…

 • Joanna

  A co mieliby niby wymyślić? Zresztą po co mieliby to robić skoro Noty ciągle sprzedają się stosunkowo dobrze? Note od zawsze były trochę większymi eskami z rysikiem i na tym kończyła się ich rola. Ponieważ Samsung prezentuje Note z pół rocznym opóźnieniem w stosunku do esek zawsze ta seria dostawała jakieś drobne usprawnienia i dodatki jednak zawsze był to efekt uboczny pół rocznego opóźnienia, a nie istota tej linii. Ponieważ rysik, wielkość i cena predysponują serię Note do zastosowań biznesowych to nie należy oczekiwać żadnych ekstrawagancji i kontrowersyjnych eksperymentów w tej serii smartfonów.

 • Johnny Bravo

  Ja 4000 zł wydałbym chłopcze na potrzeby dzieci na przykład – ich edukację, ubrania, czy choćby wypoczynek. Wydawanie takich kwot na telefon to jedynie wyraz snobizmu, megalomanii czy też słabej woli, której rezultatem jest uleganie rynkowej presji, trendom itp.
  Napisałem to na telefonie za circa 1800 zł!

  • Adam Nowy

   A ja chłopcze wydam na co zechcę i mam do tego pełne prawo.
   Uwielbiam takie wypowiedzi

   • R.O.K.

    Masz rację nie rozumiem ludzi co czepiają się, że ktoś kupuje sobie telefon za kilka tysięcy.
    Tak jak Ty byś się oburzył, że ten delikwent wyżej chce te pieniądze na swoje dzieci przeznaczyć 🙄

   • Johnny Bravo

    Wydasz może na co zechcesz, ale zapewne nie zadajesz sobie trudu by odkryć, dlaczego tego chcesz? I w tym miejscu powracamy do zasygnalizowanego przeze mnie problemu…..

 • Twoje pieniądze, twoje wybory. Nie zaglądaj innym do portfela.

 • disqus_Es9KFv9kXV

  Taaa, za to to Apple ma pomysły: zebrać kilkuletnie graty, dołożyć nowy procesor i pianie jaki to cud techniki.

  • Michał

   Artykuł o samsungu ale musi się trafić jakiś de il który będzie pisać o apple :/

   PS. Apple przynajmniej ma pomysł na sprzęt. Boli cie to tak? Najtańszy iphone jest szybszy od flagowce konkurencji. Nie wiem w czym masz problem.

 • TheRick

  Nie, za to widzę, że pomysłu na sensowne nagłówki dawno się skończyły😉

 • Alex

  To samo pisałem kilka dni temu. Oczywiście że nie ma pomysłu bo co innego miałby Samsung jeszcze wymyślić? W ogóle formuła obecnych smartfonów się kończy. Przyszłość leży we wszelkiego rodzaju składakach. Urządzeniach dwa w jeden. A Galaxy Note jest wprost do tego stworzony. Smartfon do dzwonienia i smarowania oraz tablet z rysikiem do całej reszty. Tylko ta przyszłość to dopiero za 3-4 generacje. Zresztą zobaczysz. Samsung porzucił obecną formę Galaxy Note już wkrótce. Galaxy S będzie tradycyjnym smartfonem jaki znamy a Note będzie hybrydą. Dwa w jednym.

  • Michał Nowak

   Dokładnie. Zwłaszcza, że z Note sukcesywnie znikają elementy ( pilot, minijack, pulsometr ) i to mnie wkurza, że to producent sam decyduje za mnie czego ja potrzebuje a czego nie. Note miał mieć wszystko jak na biznesowy sprzęt przystało a stał się takim Galaxy S z rysikiem – ja czekam na Składaka jakieś zanim odstawie swojego N8 na półkę.

   • Alex

    Ja obecnie mam N10+. Wymieniłem N8 właśnie na 10+ i teraz nie mam zamiaru go wymieniać. Telefon działa jak rakieta. Jedynie co bym w nim chciał mieć to te 90 Hz. Natomiast sam czekam na Note w wersji składanej. I to będzie to czego tak na prawdę potrzebuje. Dwa urządzenia w jednym. Smartfon do pracy w terenie oraz tablet do konsumpcji treści.


reklama