, Motorola Newsy Telefony

Motorola G Pro z rysikiem już w Europie – znamy cenę! To dużo tańszy rywal Galaxy Note

Moto G Pro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Paweł Sztukowski

  na pewno trafią do tych, którzy cenią za takimi modelami np do mnie. połączenie nowoczesności z klasyką

 • Marek Lubecki

  Wiadomo, że Motorola słynie z żywotnych i pojemnych baterii. Samsungi są o wiele droższe, także ciężko porównywać te dwa modele, bo jedyne co je łączy to rysik. Jak na średniaka to ciekawe rozwiązanie i dobra cena.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Stawianie tego czegoś z gumową kulką z Galaxy Note to obraza dla tego drugiego.
  Abstrahując już od „rysika” to reszta specyfikacji też niczego sobie. LCD i Snap 665 i 4 GB RAM za prawie 1500 zł też „zachęcają” do zakupu

 • Rafał S.

  Kolejny szajs obok LG Style 6. Oba to niby „tańsi rywale” Samsunga, choć mogą mu co najwyżej buty czyścić patrząc na niego z zazdrością.

 • Bernard Malinowski

  Dużo tańszy rywal? Rywal w czym? że ma pałę na końcu patyka? Polonez Atu plus kombi tańszy rywal E-klasy bo daleko podobna przestrzeń bagażowa
  Nie zgodzę się

 • Mistrzu

  Czy ja na końcu tego „rysika” widzę taką kulkę gumową pojemnościową jak w tych szajsach co czasem dorzucają gratis do najtańszych etui? Cała magia piórka które jest w Galaxy Note polega na tym że powstaje we współpracy z Wacom’em i pracuje na 4096 poziomach nacisku. To sprawia że pisze i rysuje się nim jak prawdziwym długopisem czy ołówkiem. Wynalazek powyżej nijak się ma do tego co oferuje Samsung.


reklama