, Newsy Telefony Xiaomi

Xiaomi upada po pandemii? Lepiej usiądź i zobacz wyniki

Redmi K30 Pro / fot. Xiaomi

Redmi K30 Pro / fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafał Stępień

  Opłacało się do mi9 a teraz mi 10 to 3.5tys a zdjęcia gorsze niż w poprzedniku

 • waldxpro

  Jak już używacie tak często sformułowań typu: „warto zaznaczyć”, „trzeba podkreślić” itd. To ja też napiszę, że warto zaznaczyć iż 2/3 sprzedanych telefonów , to dotyczy rodzimego rynku. W Europie nikt już nie chce tych wodotrysków od skośnookich zbuków, tym bardziej, że za podobne pieniądze można nabyć Iphone’a 11 Pro. Podkreślajcie to w artykułach, bo ci wszyscy chińscy producenci ciągle tylko chwalą się , że mają zyski i wzrost sprzedaży… Tak samo robi np. Huawei. Chwali się zyskami ze swojego rynku, gdzie jest zakaz korzystania z Google i nikt tam nie dba o GMS. Niech pochwalą się lepiej sprzedażą poza chinami, np. na starym kontynencie.

  • Robert jakiśtam

   Mylisz się. Kupię właśnie xiaomi. Nigdy od moloha z jabłkiem. Kropka.

   • waldxpro

    No i fajnie. Xiaomi jest z ciebie dumne.

  • Achi

   Jest dokładnie odwrotnie niż piszesz, w Chinach Xiaomi radzi sobie dość słabo. Ogromne wzrosty na świecie, a w szczególności w Europie ale co ja tam wiem, przecież nikt już nie chce tych „wodotrysków od skośnookich zbuków” 😀

   https://www….w-1q-2020/

   • waldxpro

    Xiaomi, to dno. Mają chwilowy wzrost sprzedaży po premierze Mi 10 i Mi 10 Pro, ale niedługo euforia się skończy. 2Q już nie będzie taki optymistyczny dla tej firmy, a właściwie dla większości tych chińskich wydmuszek, bo wtedy będzie apogeum zarazy. Realme tylko odnotowuje ogromne zyski, bo idealnie wpasowali się z tanimi smartfonami na czas pandemii, które oferują w miarę dobre parametry. Niestety ludzie dzisiaj zanim wydadzą pieniądze, to każdego grosza 20 razy dookoła oglądają, wbrew temu, o czym pisały niektóre portale, że kasę ze zwrotu za wakacje przeznaczają na smartfony, bzdura! Cieszą się, że odzyskali pieniądze i trzymają w skarpecie na czarną godzinę, bo mnóstwo ludzi potraciło pracę, a czasy są niepewne. Dlatego taki Xiaomi ze swoimi smartfonami za 4,5k niedługo skończy jak Sony.

    • Achi

     Takiego bólu d*py już dawno nie widziałem 😀

 • awelpu

  Telefony świetne, szkoda, że nakładka do niczego.


reklama