, Alcatel Newsy Telefony

Kto powiedział, że tani smartfon musi być zły? Poznaj dwie nowości Alcatela

alcatel 3x2020

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • msg

  20:9 ? Niedługo dojedzie do 30. Jak powiedziałem, że deski do prasowania nie potrzebuje. Chcę telefon z normalnymi proporcjami ekranu.i bez wcięć na aparat.

  • Michał Orzepowski

   Moto z3 play polecam. Małe ramki, dobry aparat, bateria na półtorej dnia i bez żadnych wcięć w ekeanie. Sam mam fobie;)

 • Robert Izydorczyk

  Za tyle można kupić Redmi note7 a nie takie gówno przepraszam ale inaczej tych super nowości nazwać nie można.I znów operatorzy wcisną ten szajs jelonka w abonamencie jako siper opłacalna nowość.Panie redaktorze po co wogule pan robi wianki o takim szansie i mąci ludziom w głowach.Jezeli już to trzeba było przestrzec potencjalnych klientów żeby nie wydawało na ten szajs swoich ciężko zarobinych pieniędzy.Dziwie się że ta firma jeszcze istnieje robiąc podobne lub gorsze do wyżej wymienionych śmieci pseldo telefony.

  • Skub

   Mam trójkę znajomych posiadających 3x 2019. Jestem zaskoczony co potrafi tel za nie całe 500 zł. Dla niektórych osób jest to zupełnie wystarczający sprzęt. Rozumiem że Pan miał cokolwiek do czynienia z tymi telefonikami i było to przykre przeżycie i na tym opiera pan swój komentarz . A i nie każdy też musi być wyznawcą xiaomi.

  • Trevi Trevi

   Dokładnie tak jak pisze Skub.
   Cena jakość 3X 2019 zaskakuje. Zdjecia nie gorsze niż 3x droższe modele. Bateria trzyma długo.. NFC.. Usb C… i nie trzeba wydawać 2-3 tys. zł…

  • Błażko

   Posiadam model 2019, piszę z niego ten komentarz. Za te cenę trudno jest znaleźć coś lepszego. Moje jedyne zastrzeżenie to jasność ekranu nawet przy maksymalnym poziomie podświetlenia. Na papierze pod względem wnętrzności, wygrał z Oppo, Xiaomi i Huawei w tym przedziale cenowym.


reklama