, Co kupić? Laptopy

Co kupić zamiast MacBooka Pro 2020? Najlepsze i bardziej opłacalne alternatywy

Co kupić zamiast MacBooka Pro 2020?

Co kupić zamiast MacBooka Pro 2020?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • MrVik

  Cały artykuł nie ma sensu, ponieważ sprzęt Apple kupuje się:
  1) dla systemu – tu żaden laptop z Windows nie jest zamiennikiem,
  2) dla designu – żadna z przedstawionych tu propozycji nie przypomina designem MacBooka.
  3) dla marki – patrz punkt 1)

  • dawidos160

   Myślę,że punkt pierwszy wyczerpuje sens dyskusji 😉 Więc jedyną alternatywą jest po prostu inny Mac 😀

  • MP

   Dla systemu? Idę o zakład, że 70-80% macie kupuje się bo są mackami i to po obu stronach kałuży. Dla systemu kupuje ta reszta, która zagryza żeby i wywala kasę na sprzęt potrzebny do bycia kompatybilnym z współpracownikami.

   • MrVik

    Nie zgodzę się. Raczej mało kto przyzwyczajony do Windows i posiadający bibliotekę programów pod ten system, decyduje się na zupełną zmianę tylko po to, żeby mieć Maka. Sam sprzęt od Apple choć świetnie zrobiony, to ma też wady i nie jest tak wyjątkowy, żeby dla niego zmieniać swoje przyzwyczajenia i przyjąć ograniczenia w stosunku do Windows. Dlatego podtrzymuję, że to dla głównie dla MacOS-a ludzie kupują Maki.

   • https://lismarcin.com Marcin Lis

    Korzystałem z Windowsów 15 lat. Już prawie rok minął odkąd kupiłem macbooka pro 15″ 2019. Mam 2 systemy zainstalowane, Windows 10 i Mac OS. Z windowsa korzystam tylko gdy chcę się zrelaksować i pograć z kolegami w gta czy forze horizon, bardzo dobrze działają. A tak to do pracy, ogólnego użytku jak przeglądanie internetu, oglądanie filmów to korzystam z Mac OS, czyli niemalże prawie cały czas. Windowsa uważałem za super system dopóki nie zacząłem korzystać z Mac OS, teraz nie mogę na niego patrzeć i widzę go tylko minutę, aż do momentu gdy zobaczę na ekranie grę, tyle mi wystarcza.


reklama