wtorek, 15 maja 2012, bartek

Samsung Galaxy Pocket oficjalnie w Polsce! Znamy cenę!

Samsung Galaxy Pocket
Samsung Galaxy Pocket / fot. Samsung
 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  A ja myślę że to rozsądna propozycja dla osób, które po smartfonie nie oczekują roli multimedialnego kombajnu, a jedynie nieco bardziej rozbudowanego telefonu. Cena wydaje się być atrakcyjna. Chociaż czekam na premierę low-endowego Sony, bo ma on działać już pod Androidem 4.0. W tym modelu Samsunga niestety zapewne nie uświadczymy nawet takiej aktualizacji.

 • vaxeiro

  @bibliok
  bzdura, najlepsze lowendy na rynku to zdecydowanie samsung, paradoksalnie niektóre jego tanie modele są tak dobre że przewyższają nie jeden midend..

 • biblok

  Siekierka masz rację . Ten Galaxy to ma mały ekran ale jako cały telefon wcale to nie tak miniaturka . Ekrany powinny możliwie jak najwięcej wykorzystywać przedni panel . Dla mnie ten model to porażka , znając Samsunga to szału nie będzie, bo oni potrafią robić dobrze tylko flagowce .

 • Siekierka

  Galaxy Pocket zachwalany, a LG o trochę lepszych parametrach ubijany… 😉 Myślę, że powinni jak najbardziej miniaturyzować smartfony w stosunku do ekranów – powinien on zajmować na pewno więcej przedniego panelu niż tutaj. Taki Wildfire S jest mniejszy nawet od tego Galaxy, a ma ekran 3,2 cala.

 • http://www.gsmManiaK.pl bartek

  Nie jest wcale tak źle 🙂 Czasem korzystam z ekranu modelu Xperia X10 mini pro i wcale nie odczuwam wyjątkowego dyskomfortu. To raczej zależy od indywidualnych preferencji 😉
  Jak mawiają: co kto lubi

 • biblok

  Pewnie korzystanie z tak małego ekranu dotykowego w Samsungu będzie o wiele gorszym rozwiązaniem niż zakup klasycznej komórki .


reklama