, Newsy Samsung Telefony

Samsung nigdy się nie zmieni. Zadebiutował Galaxy J2 Core 2020

Samsung Galaxy J2 Core 2020_2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • regoat

  To jest na indie. Tam potrzebują takie sprzęty

 • 0w

  Jaka Apple prezentuje archaiczny model (poza procesorem) jest wow…..ale jak Samsung… to jest źle. Czyżby autor miał podwójne standardy i brak obiektywizmu?

  • Robert

   Naprawdę dostrzegasz jakąkolwiek korelację tego truchła z SE?

   • 0w

    Oczywiście że nie bo to jest całkowicie inna półka. Nie chodzi tu o specyfikację ale fakt, iż do jednego odgrzewanego kotleta są ohy-ahy, a na drugiego się narzeka.
    Tak nie można. Podwójne standardy?

    • Jan Kowalski

     Wszystko zależy od tego, jakiego kotleta odgrzewasz. Jeśli będzie to kotlet mielony, którego skład stanowi bułka tarta z domieszką tłuszczów zwierzęcych nieznanego pochodzenia a całym bonusem z powtórnej obróbki będzie dodanie cebuli to można się spodziewać, że ucieszy się tylko pies. Natomiast jeśli odgrzejesz stek z wołowiny Wagyu i dodasz do niego truflę, to zarówno cena jak i podniebienie niejednego smakosza wywinduje opinię o potrawie dość wysoko. O podwójnych standardach można mówić dopiero wtedy, jeśli ktoś inaczej oceni dwa kotlety o podobnym składzie, pochodzeniu i kosztach wytworzenia. A i wtedy wchodzi element „gustu”, bo mielony Babci Jadzi może nieść za sobą wartości sentymentalne gdy podobnym syfem babcia napychała recenzenta w dzieciństwie. Mam nadzieję, że pomogłem.


reklama