, Android HTC Newsy Telefony

HTC Desire C – smartfon skazany na porażkę?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://lubuskie.blogspot.com/ croolick

  Dlaczego Desire C? Pewnie marektingowcy doszli do wniosku, że Wildfire jest zbyt skomplikowane i niefajne, a Desire brzmi lepiej. Zmieniają nazewnictwo, nie będzie już żadnej średniej półki z Desire, tylko ONE z kolejnymi literkami a dla low-endów dali nazwę ze starego, dobrze kojarzącego się nazewnictwa. Że One X wszedł z niedopracowanym softem? A kto dziś wypuszcza dopracowany towar? Nikt. Różnica jest tylko w tym, że jedni poprawiają, to co spaprali a inni albo się ociągają, albo nigdy nie poprawiają. HTC należało dotychczas do tych, które szybko naprawiały swe błędy i wierzę, że tak będzie z One X.

 • Linek

  biscuit
  Mogą też wybrać Xperie Neo V, nie młoda, ale wciąż dobra.

 • biscuit

  Widać, że HTC kończy z rodziną Desire i chce ostatni raz naciągnąć mniej obeznanych użytkowników.
  Po raz pierwszy telefon z serii Desire ma rozdzielczość niższą od 800×480!
  Do tego cena co najmniej zawyżona jak na niższą półkę.
  Nie zdziwię się, jeśli użytkownicy wybiorą jednak Xperię Tapioca czy LG L3.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

  Rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojego terminala i to się chwali. Nie ma nic gorszego niż używanie, czegoś co nie sprawia nam przyjemności.
  Nie zgodzę się jednak iż jest to następca Wildfire S. Gdyby nim był nie znalazł by się w rodzinie Desrie, która jest wyznacznikiem smartfonów średniej klasy, a ten się do nich nie zalicza.
  Cała ta rodzina posiada układy o taktowaniu 1GHz poza Desire Z, który ma 800MHz.
  Gdyby HTC pozostało przy nazwie Wildfire C to pewnie nie było by w tym nic dziwnego.
  Co do samego układu to nie ma więcej informacji poza taktowaniem.
  A co do idealizowania firmy to wystarczy popatrzeć na flagowy model One X, który został wprowadzony na rynek z niedopracowanym oprogramowaniem. Bardzo dobra polityka. Oby tak dalej.

 • http://lubuskie.blogspot.com/ croolick

  No i co z tego, że 600 MHz? Znając politykę HTC, to na pewno nie wypuścili gniota, którego nie da się używać. Wildfire S, bez najmniejszego problemu działał z taką częstotliwością procka. Zasadniczą kwestią jest optymalizacja software, zapewne takie taktowanie procesora (no właśnie jakiego?) udźwignie Sense 4.0. Widać, że taktowanie dobrano pod baterię o dość niskiej pojemności – taka jak w WFS. Oszczędzają – mają kontrakty na dostawy takich baterii, których cena dziś pewnie jest niska, jeśli dali by szybszy procek, musieliby zamówić nowe ogniwa o wyższej pojemności. Mnie tam ten Desire C bardzo się podoba, jako naturalny następca WFS.


reklama