, Android LG Newsy Telefony

LG Swift L3 – taniej już nie będzie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • JA

  Ja posiadam ten model telefony i nie jestem dumny z niego czesto go tnie a przy barddziej wydajnych grach wywala na pulpit mysle ze to wina 512 ram’u bo taki ram to miala stara nokia
  Ogólnie LG sie nie postarał

 • amkar

  Paweł jeśli chcesz wiedzieć to 800mhz to normalka a jeśli cenisz tylko
  1,5 to sie niewypowiadaj w taki sposób o tym modelu . Posiadam Lg L3 od 4mies. I jest świetny . Poprzednio miałem Samsunga Galaxy S 1
  i on posiada 1,0 procesor. A zamulał bardziej niż LG.

 • amkar

  PS

  normalni ludzie nie kupują telefonu za 2000zl bo to marnotractwo i to jest świetne rozwiazanie np. Zakupić LG L3 , Samsung Splica , Motorola MotoLuxe , Nokia 500 , HTC Magic , HTC Wildfire i mógł bym tak wymieniać jeszcze 4 razy tyle.

 • raf

  Czyli wynika z tekstu, że każdy smartfon powinien być min na poziomie Galaxy S2? Może autor nie pomyślał, że nie każdy jest w stanie wydać 800 czy 1.800 na telefon? Trochę rozsądku autorze. To tak jak by obrażać ludzi którzy kupują używane auta tylko dlatego że nie stać ich na nowego Mercedesa i powinni chodzić pieszo.

 • Głos_rozsadku

  No dobrze – bez emocji. Pan się bardzo pomylił, ponieważ nie darzę wielką miłością koncernu LG, chociażby z tego względu, iż żadnego koncernu nie kocham, to raz. Dwa – nie użytkuję obecnie żadnego smartfona ze stajni LG (są to zwykle Samsungi oraz smartfony SE/Sony). Ale wracając do meritum: niestety Pan zdaniem „CO to za smartfon co w 2012 roku wychodzi na rynek z procesorem 800 MHz?” znów udowadnia nam swoją niewiedzę, jeżeli chodzi o podzespoły urządzeń mobilnych. Szanowny Panie! Wydajności nie mierzy się samymi megahercami. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę architekturę na której oparty jest dany układ oraz proces technologiczny w którym został on wykonany. Megaherce są ‚jedynie’ częstotliwością taktowania procesora(!). Procesor oparty o architekturę armv7 z taktowaniem 800 MHz jest wydajniejszy niż armv6 o taktowaniu 832 MHz. Jeżeli Pan tego nie rozumie tzn. że ma takie pojęcie o układach mobilnych jak przeciętny użytkownik internetu, czyli prawie żadne. Proszę się nie obrażać, ale sam sobie Pan wystawia takie świadectwo swoimi tekstami. Kolejną ważną sprawą jest w ogóle świadomość rynku telefonii komórkowej że tak się wyrażę. Smartfony z dolnej półki cenowej ZAWSZE będą miały niższe parametry niż te ze średniej czy wysokiej i to jest chyba oczywista oczywistość nieprawdaż? Akurat jak na swoją cenę – LG L3 z procesorem armv7 cortex-A5 jest HITEM w swojej klasie, ponieważ urządzenia konkurencji w podobnej cenie posiadają procesory armv6. Chciałbym dodać, że nawet armv6 takie jak MSM7227 z taktowaniem 600 MHz płynnie obsługują tanie androidy w tzw. codziennym użytkowaniu. Także Panie Pawle – proszę trochę więcej poczytać o układach mobilnych. Wiedza nie gryzie ;]

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

  @Głos_rozsadku zdaje sobie sprawę, że uderzyłem w Twój czuly punk, czyli Wielką Miłość do koncernu LG oraz ich produktów. Osobiście nic do tego nie mam, jednak takie jest moje zdanie w tej sprawie. CO to za smartfon co w 2012 roku wychodzi na rynek z procesorem 800 MHz? No raczej nic dobrego.
  Ale ok szanuje Twoje zdanie w tej kwestii, jednak Ty postaraj uszanować moje.
  Pozdrawiam

 • Głos_rozsadku

  Paweł Gajkowski… hahahahaha 😀 jak się nie wie o czym się pisze to lepiej nie pisać NIC człowieku! „Gdyż parametry techniczne, jakie oferuje można porównać do modelu Samsunga I5700 Spica”… hahahaha porównujesz Spice z procesorem armv6 do L3 z procesorem armv7?! Czepiasz się rozdzielczości ekranu?? Zwróć uwagę znawco, iż QVGA obecnie dominuje na rynku w androidach z niskiej półki – vide: cała rodzina Galaxy y. Autorze… (hehe wielkie słowo jak na takie wypociny), oszczędź czasu ludziom poszukujących rzetelnych informacji o sprzęcie i nie pisz już lepiej żadnych artykułów bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

 • http://lubuskie.blogspot.com/ croolick

  Wpis nie tyle „kontrowersyjny” (pochlebiasz sobie autorze!), co niemądry. Co z tego, że Spica miała procek 800 MHz, jeśli to była jakaś zupełnie archaiczna konstrukcja własna Samsunga – S3C6410, która jest o wiele gorsza niż Qualcomm MSM7227 z taktowaniem poniżej 600 MHz w moim Wildfire S. Spica ponadto nigdy nie wyszła oficjalnie poza Eclair a wszelkie inne modowane ROMy są mniej, lub bardziej niestabilne. Oficjalny Gingerbread to już jest postęp! Autorze a ile L3 ma RAMu? Bo w Spicy to było jedynie 128 MB, a w L3 to jest 384 MB!!! To istotna różnica!!! A więc jako były użytkownik Spicy a obecnie WFS radzę Ci autorze mniej bazować na suchych danych a więcej sprawdzać w praktyce!

 • Balance

  Autor pisze, co myśli i dobrze. Czy się zgadzam z tezą postawioną w tekście? Nie. Ale cieszy mnie fakt, że autor ma jaja by otwarcie napisać co mu się podoba, a co nie. A że nie jest obiektywny? A kto jest? Akurat ten serwis lubię za to że pomimo wszystkich swoich wad (a jest tego niestety trochę) nie próbuje być na siłę politycznie poprawny…

 • vaxeiro

  Jeżeli LG produkuje słabe produkty to co dopiero powiedzieć o autorze który „produkuje” takie artykuły? Zdecydowanie jeden z najgłupszych jakie czytałem w ostatnim czasie, zarówno ze względu na porównanie nowszego układu i systemu ze Spicą (!) – Spica (nieporównywalnie gorsza) niby w 2009r kosztowała 99E na wejściu? Jak krytykę konstrukcji budżetowych które często doskonale spełniają swoją rolę i są wielką siłą Androida – systemu dostępnego dla każdego. No ale cóż może wiedzieć geek wyraźnie oderwany od normalnego życia.

  A rozdzielczość ekranu jest na miejscu. Pracowałem na masie komórek z takla rozdziałką, ba jedną z nich (galaxy 551) ze względu na unikalne cechy (qwerty) do dziś użytkuję równolegle z galaxy nexusem i użytkownikom „casual” do których trafi ten telefon – nijak nie zrobi ona dokładnie żadnej różnicy. A dzięki niej telefon będzie pracował o wiele szybciej. Niższa rozdzielczość w 551 cenię wysoko bo znacznie przyśpiesza telefon wobec podobnych konstrukcji a na co dzień jest zupełnie nie istotna.

  Więc świetny ruch.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   No cóż mogę więcej dodać.
   Zdaję sobie sprawę, że news jest trochę kontrowersyjny ale swojego stanowiska w tej kwestii nie zmienię.
   Dla mnie ten model nie powinien ukazać się na rynku.

 • biscuit

  Ach ten obiektywizm autora – widać go było już w artykule o LG LTE2.
  Spica przede wszystkim posiada znacznie gorszy układ graficzny oraz mniej wbudowanej pamięci.
  Zresztą nie rozumiem, dlaczego Samsung Mini, Gio czy Fit w identycznej cenie są OK, a LG już nie.
  Na upartego Galaxy Ace ma właściwie parametry Spicy, a przecież w dniu premiery Ace kosztował ponad 1000zł! Ale jakoś wtedy nikt się nie czepiał…

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Być może nikt się nie czepiał ze względu na datę premiery tego urządzenia. Kto o zdrowych zmysłach wprowadza na rynek taki terminal w 2012 roku? Nie uważasz chyba, że rozdzielczość ekranu jest jak najbardziej na miejscu. Nigdy nie kryłem się z brakiem miłości do tego koncernu. Nie oznacza to jednak, że faworyzuję Samsunga, HTC czy Apple. Jeżeli, ktoś produkuje słabe produkty to powinien liczyć się z krytyką.
   Pozdrawiam

   • amkar

    To nie słaby produkt !


reklama