, Promocje

Promocja na świetny smartfon, którego nie kupisz, bo wybierzesz lepszą alternatywę

Huawei Mate 30 Pro / fot. gsmManiaK

Huawei Mate 30 Pro / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Qba

  Przecież 5G od lutego jest w Play.

 • Marcin G

  Na co ci teraz 5G, skoro sam piszesz, że byc może infrastruktura będzie dopiero za 5 lat? – telefon używa się przeciętnie max 2-3 lata. Lte jest na tyle szybkie w PL, że osiąga często lepsze pingi niż internet światłowodowy ciągnięty przez WiFi. Będzie 5G to będzie, nie będzie – puki co żadna strata dla nas. A jak będzie, to wtedy się przekonamy czy jest takie fajne czy nie.
  Druga sprawa.
  Na co komu było Full HD w czasach, gdy w Polsce nikt nie nadawał sygnału w tej jakości? Jeśli, ktoś trzyma jeden tv az się zepsuje i ma szczęście do trwałych sztuk, które po 3-4 latach wciąż działają, to zakup telewizora z FHD te 10-12 lat temu był świetnym pomysłem na przyszłość. Bo właśnie w Polsce trzeba było czekać 10 lat aby popularne treści były powszechnie dostępne w FHD.

  Wada drogiego flagowca, może być wybrakowany system, dziurawy ekran (zwłaszcza gdy ma nikomu nie potrzebną dziure, a w zamian dalej nie ma żadnej normy szczelności), może być powolna nakładka, słaby aparat czy brak jakiejś przydatnej funkcji (np.ładowanie indukcyjne)

  • Qba

   Play już ma 5G

   • Marcin G

    Takie 5G jak z koziej du.. trąba. A ponadto w kilku miastach i zanim pokryją tym większość polski będziemy już tegoroczne flagowce podziwiać w antykwariatach. Oliwy do ognia dolewa kolejny fakt, iż ludzie boją się 5G(czy słusznie, to się okaże), a ponadto nikt nie chce mieszkać w sąsiedztwie nadajnika, czy to 5G czy też 4. To wszystko będzie wpływać ba opóźnienia w budowie infrastruktury. Realnie zensiwnymi modelami z 5G będą dopiero galaxy S40/50 czy Huawei P60/70. A nie tegoroczne modele.

    • Qba

     Realnie sensownymi modelami 5G będą już tegoroczne iPhone 12, 12 Pro, 12 Pro Max.

 • Bartek

  Jeszcze niedawno, kiedy był za 2999 zł miał w zestawie zegarek i słuchawki i jeszcze 500 zł z odkupu. Sprzedaż fantów powodowała spadek ceny sporo poniżej 2000 zł. I to była promocja.

 • Parrot Max

  Widzę że zakon durnych tytułów w GM rozrasta się coraz bardziej 🤦

 • Michał Samorek

  Cena leci na łeb. To tylko pokazuje skalę braku zainteresowania telefonami bez usług Google.

  • galakty

   Szkoda że gdyby nie te usługi, to telefon bardzo fajny… Biorąc pod uwagę ceny Mi 10 w Polsce, to ehhhh.

   • kuballa070

    Ja bym wolał mi10


reklama