, Newsy Redmi Telefony

Redmi 8A Pro oficjalnie. Xiaomi chyba zwariowało, jeśli to jest „Pro” smartfon

Redmi 8A Pro/fot. Redmi

Redmi 8A Pro/fot. Redmi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Aneta

  Kupiłam telefon Huawei Y5 2018, ma 2 gb ram, podstawowy mediatek i mega zamula, zacina, potrafi przy jednej otwartej stronie mulić wieszać, kto mi wyjaśni czy to tak nieudany model czy 2 gb ram to za mało i tak aż może zamulac nawet przy 1 otwartej stronie lub aplikacji?

  • Xymox4AD

   2 GB to nie jest dużo ale tu problemem jest ten model. W recenzjach na bardzo fatalne oceny. A możesz go zwrócić?

  • Tymon Beck

   2 GB RAM to podstawa…, choć wcześniej w poście psioczyłem na Xiaomi to jednak model 8a czy nawet 7a to lepsza opcja. Optymalizacja systemu jednak w Xiaomi robi robotę. Córka i tato mają jeszcze starszy model – 6a i szczerze mówiąc dla seniora jak i nastolatki jest ok . Foto -4 , system -5 ,dzwonienie -5 , internet -4 , bateria – 4.5 . Skala 1 do 5 . Podstawowy smartfon dla ludzi z umiarem. 😉

  • Fan Forzy Horizon

   moja babcia też ma i miała w przeglądarce 31 kart

 • Tymon Beck

  Fakt, lubię Xiaomi ale trochę ostatnio w pupach im się przewraca…, konsument (świadomy)głupieje, a nie w temacie … – kupi… . I o to chodzi, zalać rynek, w tym roku na ilość. Kasa musi się zgadzać… Huawei powinno zostać, teraz mamy Xiaomi za 4k i 8a pro bez PRO … O czasy.

  • bobok

   Co fakt to fakt. Xiaomi mocno odleciało z tymi nowymi modelami – wiele bardzo podobnych do siebie urządzeń, robienie konkurencji samemu sobie i coraz wyższe ceny.
   Niechby chociaż zachęcili jakimś modelem poniżej 6″, a tak wszystko na jedno kopyto…

  • Xymox4AD

   Ale jak to mamy Xiaomi 8A Pro?? Mamy w kraju czy w Europie? Już dyskusje jakby ten model był na nasz rynek.


reklama