, Newsy Słuchawki Xiaomi

Też (nie) czekałeś? Xiaomi Mi Air 2S TWS, nowe słuchawki z pakietem niespodzianek

Xiaomi Mi Air 2S TWS / fot. Xiaomi

Xiaomi Mi Air 2S TWS / fot. Xiaomi

Popularne produkty:
 • Michał

  Kolejne podróbki od xeromi. Ze też ludzie się nie stydza w tym chodzić.

  • Kamil Kolontaj

   No tak bo Apple nigdy niczego nie skopiował. Wogóle to te słuchawki nie są kopią airpodsow ponieważ airdotsy na żywo inaczej wyglądają.

 • https://rafn.dev RAFN

  Wyglądają jak obciachy.

 • Kamil Kolontaj

  Mam rozumieć że jest to nazewnictwo tych słuchawek jest na rynek europejski. Bo co prawda już dawno one wyszly na rynek chiński. Te słuchawki z artykulu mam już od grudnia i jestem bardzo zadowolony. Dzwiek bardzo dobry (dużo poprawiły w tym segmencie aktualizacje słuchawek), jakość materiałow też ok oraz plus duży to wygoda (np. podczas biegania). Największy minus dla mnie, to krotki czas działania na baterii bo jest to ok. 3,5h-4h nie jak podaje producent 5h. Oraz nie każdemu może się spodobać ich wielkość, ale to kwestia przyzwyczajenia.

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Hej, jak dokładnie nazywają się Twoje słuchawki? Używasz ich łącznie z telefonem Xiaomi? Mógłbyś napisać, jak w praktyce wygląda autoparowanie? 3,5h realnego czasu pracy to i tak jest naprawdę nieźle, deklaracje dotyczą słuchania z mizerną głośnością, stąd różnice.

   • Kamil Kolontaj

    Moje sluchawki to Xiaomi Airdots pro 2 zakupione podczas premiery ale czekałem na paczkę 2 miesiące. Używam aktualnie ze smartfonem Xiaomi Redmi Note 5 Ai. Autoparowanie jest w trakcie otworzenia pudelka tzn. wyciągając słuchawki już jesteśmy pewni że są połączone ze smartfonem i gotowe do użytkowania. Chińczycy skarżyli się na to że cicho grają. Po aktualizacji do 2.7.1.0 słuchawki są na tyle głośne że mam suwak ustawiony do połowy. Ważne, aktualizację robimy tylko poprzez aplikację MI AI i jest tylko po chińsku. Wielu się skarżyło na brak redukcji halasu. Ta funckja jest, ale TYLKO podczas rozmów automatycznie włączana. Dowiedzialem się też że te słuchawki najlepiej graja w smartfonach flagowych od mi9, ponieważ tylko one obsługują kodek LHDC. Dlaczego minus baterii? Bo prawie wszędzie używam tych słuchawek, ciężko się od nich oderwać taki dobry dźwięk z nich wychodzi. Ciekawostka tez jest szybkie ładowanie tego etui ok. 1h ( mamy wejście USB C)🙂

    • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

     Dzięki wielkie za tyle ciekawych informacji, czyli mamy kolejne słuchawki do przetestowania – w tej cenie to może być mocny zawodnik 🙂

     • Kamil Kolontaj

      Czekam na test. 🙂

  • Mm

   Kolego Kamilu,
   mam jednak wrażenie, że mówisz o poprzednikach .

   W artykule jest mowa o najnowszej wersji 2s, która od 09.04.2020 miała być dostępna na rynku chińskim . O innych rynkach nie ma na razie mowy.
   Małe „s” robi różnicę ☺


reklama