, Newsy

Komórka multimedialna high-end: TOP

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • daniel

  Zgadzam się że to jest idiotyzm. Omnia, touch HD, xperia to telefony na windowsie mobile! Przecież windows nie nadaje się do multimediów. Mój brat ma SPV i gdy odtwarza muzykę na wmp to nie może gasić ekranu. Pewnie jedyny powód dla jakiego tu są to to, że mają trochę większy ekran niż standardowy telefon. blackberry bold to telefon biznesowy.

  Te telefony nie zostały stworzone do muzyki, filmów czy czegokolwiek, więc powinny być na miejscu ok 150. Motorolla to tandetny złom.

  Iphone, 5730, arena, w995 to są telefony multimedialne

 • Andrzej

  Kolejny idiotyczny i nie mający nic wspólnego z prawdą artukuł. Reguły rankingu są niejasne i, co najgorsze, kompletnie nieprawdziwe. 5800 bardziej multimedialna od ajfona? Jakiś nędzny ROKR E8 na 5 miejscu, przed Omnią na przykład? Na 1 miejscu mułowata Arena, która chodzi toporniej od 30-letniego ciągnika Ursus? Żenada w czystej postaci.

 • wiolka

  juz wyszedł w vobisie, ja tam nie wiem musze sama na wlasne oczy sprawdzic

 • http://www.magazyn.pl Paweł

  Jak najbardziej, ale nie chciałem aż tak wybiegać w przyszłość, to będzie raczej telefon roku 2010: http://www….dzierniku/

 • http://www.3gpfilmy.cba.pl BartX

  Ja bym dał gdzieś Idou, jeszcze nie wyszedł ale filmy powinno się na nim dobrze oglądać (3,5 cala i 16 milionów kolorów)


reklama