, Promocje Smartfony Xiaomi

Promocji na Mi Note 10 nigdy za dużo. Fotograficzny smartfon w świetnej cenie!

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mariusz

  Nie wiem, skąd krytyka tego telefonu, chodzi jak błyskawica, zdjęcie kozak, kupiłem za 1800 nówkę, polecam

  • J K

   Jk
   Potwierdzam ja również posiadam ten telefon, kupiłem go również nowy w cenie 1800zl, i jestem w pełni z niego zadowolony.

  • Dariusz Leszczyński

   Ja mam od miesiąca i nie polecam. To mój pierwszy Xiaomi i….. Ostatni. Wiesza się aparat, tak, że nic nie można zrobić. Inne aplikacje się załączają niż powinny. Znikają przyciski nawigacje… Tragedia. Gdyby nie ten kryzys, wyrzucił bym to dziadostwo przez okno!

   • J K

    Jk
    Dziwne, nie wiem z jakich aplikacji korzystasz oraz co robisz z tym telefonem, ze takie sytuacje mają miejsce. Oraz jaka wersję aktualizacji obecnie posiadasz. Ja od początku uzytkowania a mianowicie od grudnia ubiegłego roku zaraz po uruchomieniu zauważyłem jedynie problem z opóźnieniem w stosunku do zdjęć wykonywanych w zapisie matryca 108mpx – po aktualizacji ktora ukazala sie praktycznie od razu wspomniany problem zniknął. Ponadto korzystam z nawigacji na codziej jak również mam z nim sparowany zegarek garmina fenix 5 i wszystko działa prawidłowo.

    • J K

     I napisze jeszcze w ten sposob, być może uszkodzenie mechaniczne telefonu, podejrzewalbym dotyk – być może telefon upadł z jakieś wysokości lub został poddany innym „zabiegom” i stąd wspomniane problemy.

    • Dariusz Leszczyński

     Korzystam z telefonu zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie upadł, nie topił się itp. To po prostu jedno wielkie nieporozumienie. Nie warty 10 zł. Lista wad jest dłuższa niż lista zalet. Nigdy więcej tego dziadostwa!!!!!

     pt., 27 mar 2020, 10:09 użytkownik Disqus napisał:

 • Tomek Jędras

  W sklepie na allegro nówki po 1920 zł, także nie wiem czy warto ściągać z Chin


reklama