, Longform

Elektronika w czasie pandemii – sprzedażowa katastrofa czy żniwa dla handlowców?

Apple Koronawirus

fot. Tore F / Unsplash

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • 2115

  Z tego co wiem to fabryki w chinach jiż normalnie pracują, a w stanach zaczną w połowie kwietnia.. także skąd ten kryzys?

  • DM

   Stad ze male i średnie przedsiębiorstwa choćby w PL dostają teraz bardzo po czterech literach. Nawet w UK gdzie mieszkam, a rząd na prawdę solidnie wspiera pracodawców, nie jest kolorowo wśród małych i średnich przedsiębiorstwach. Ja pracuje w ogromnej firmie, i nawet tu co dzien w dziale finansowym robimy analizy cash flow do projektów które zostaną przeniesione w czasie, gdyż firma nie chce wydawać pieniędzy nawet na te inwestycje które docelowo maja sie spłacać do 3mc.

 • tom

  Mi9 od dawna nie ma szans kupić, podobnie jak Mi8. Mi Note10 jest za drogi.
  Huawei nie ma googla, jabłko wiadomo, podobnie Samsung.
  Wszyscy czekają na Redmi Note 9 i K30 czy jak go tam zwał.
  I jak tu ma iść sprzedaż ????
  A Sars-CoV-2 ? W Azji (poza Indiami gdzie ostro sie za niego wzieli) się kończy.
  W PL? Podobnie jak w Czechach, na Węgrzech, na Słowacji, w Grecji prawdopodobnie ok środy będzie przesilenie a potem spadek zachorowań. Oczywiście pod warunkiem ze nie będziemy wałęsać się po ulicach.
  Jak ktoś nie wytrzymuje w domu moge dać psa do wyprowadzenia na spacer za 10 PLN 😉 Zanim się posprząta będzie koniec kwietnia.
  Potem przyjdzie wiosna, komunie, koniec roku szkolnego. Naród uwolniony z izolacji, spragniony zmian, nauczony że trzeba być biegłym z obsługi messengera i Skypa i Gmaila ruszy na sklepy i zmiecie wszystko co mu wpadnie w łapska.
  Ludziska z zachodniej EU i Stanów będą musieli jeszcze trochę poczekać, i pewnie bedą długo sie zbierac po tym co ich czeka w najbliższych 2-3 miesiącach …
  Szkoda, że urzędasy z UE zajmując się głupotami, walką o stołki i przywileje nie byli w stanie ogarnąć zagrożeń które doprowadziły do obecnej sytuacji. Nie mam pojecia jak mozna było do tego dopuścić. Jak będzie juz po wszystkim to czekają nas spore zmiany w UE.

 • 2115

  Po pandemi sprzedaż odbije dwukrotnie i wszyscy się zdziwią jak to możliwe. Zawsze tak się dzieje.

 • Mistrzu

  Smartfony wymieniamy dziś z kaprysu. Od tak, bo nas stać a nowy ma trochę lepszy aparat. A przynajmniej tak pisało w ulotce. Większość 2-3 letnich flagowców jest dziś nadal bardzo dobrymi urządzeniami i tak naprawdę jakość obcowania z nimi nie odbiega od nowego modelu. W obliczu nadchodzącego nieuniknionego już uderzenia kryzysu każdy woli zachować gotówkę i nadal używać swojego „starego” Note8, iphoneX czy tam innego Huawei P20

  • DM

   W pelni sie z Toba zgadzam. Sam uzywam Pixel2 XL. Do konca tego roku cokolwiek wrzuce w chmure google juz tam zostanie na zawsze w orginalnej jakosci. W Sierpniu/wrzesniu otrzymam aktualizacje do nowego Androida. Uzywanie na co dzien, ciagle jest w pelni zadawalajace, zdjecia ciagle wychodza bardzo ladne. Owszem Pixel 4 jest szybszy, robi jeszcze lepsze zdjecia, ale nie mam parcia ze muszę go juz miec jak planowalem. Moge spokojnie poczekac do konca tego roku lub poczatku przyszlego lub rozejrzec sie za alternatywa np. Iphone 11 Pro.

  • Ziemniak

   Ja mam S7 Edge od premiery i nie widzę zupełnie powodu by się przestawiać na cokolwiek innego. Bardzo elegancki telefon, na pewno jeszcze przez 3 lata będę go używać. Nie rozumiem bloggerów szczególnie którzy co rok, dwa wymieniają telefon i twierdzą że to rzadko.


reklama