, Newsy Nokia Play Symbian Telefony Windows Phone

Nokia Lumia 710 i Asha 302 już w Play!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Siekierka

  Tak, ale w moim otoczeniu jest pełno i jeszcze więcej Neo V. A Mozart i tak radzi sobie z wszystkimi grami na Windows Phone, przynajmniej tymi którymi się interesuję. 😉 Nie po to rezygnuję z wielu przyjemności by zakupić coś, co ma każdy. No i Android – jest zbyt typowy, szablonowy. Do tego mnóstwo czasu trzeba włożyć w optymalizację… WP być musi.

 • zebet

  Osobiście radzę trzymać się z dala od 710 a już na pewno za tą cenę. Sprzęt jest, delikatnie rzecz ujmując, wykonany poniżej elementarnych standardów, pokryty plastikowym (!) ekranem, który rysuje się tak, jak to miały w zwyczaju ekrany pierwszych smartfonów ładnych kilka lat temu. Totalny szok, bo nawet najtańsze Samsungi, Htc czy Sony mają takie czy inne hartowane szkło. 2 tygodnie z tym „cudem” przekonały mnie, że Nokia zupełnie nieprzypadkiem jest w odwrocie. Jeśli ktoś jest fanem WP7.5, niech sobie 800 kupi, albo coś innej firmy, jeśli nie, to Xperia Neo rzeczywiście jest lepszym wyborem i wspominam ją z rozrzewnieniem.

 • biscuit

  Akurat Mozart to dinozaur (głównie przez GPU, które możemy znaleźć m. in. w ZTE Blade czy LG P500), już lepiej dorzucić do Neo V i zainstalować jakiś launcher WP7 – mi się znudził po tygodniu, na szczęście nie kupiłem tego szmelcu, bo teraz nie mógłbym nawet wysłać sobie dzwonka przez BT.

 • Siekierka

  Play z cenami Lumii wyraźnie przesadził. 710 w Plusie jest kilkaset złotych taniej. Cóż, w takim razie bierzemy Mozarta…

 • biscuit

  Warto dopisać, że na popularnym serwisie aukcyjnym możemy zakupić Lumię 710 w sklepie (z F-VAT 23%) za 619zł, a w ofercie ST 69 lub AI 79 -> za 599zł…


reklama