, Co kupić? Laptopy

Zostań w domu! Oto polecane laptopy, które świetnie sprawdzą się w pracy zdalnej

Praca zdalna

fot. Microsoft

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Erinti

  Dlaczego polecane są tylko laptopy o bardzo małych matrycach? Ultramobilny sprzęt sprawdzi się na konferencjach czy wyjazdach, ale niekoniecznie jak trzeba codziennie zajmowac słupkami w Excelu. Poza tym jak ktoś pracuje w domu to zwykle ma biurko i wtyczkę do prądu i czas pracy na baterii nie jest tutaj najważniejszy.

 • can006

  Wy to byście nawet umarłemu wcisnęli jakąś elektronikę na każdą okazję a co do laptopów to tylko polesingowe

  • Arrczi

   Zapodaj proszę jakąś sprawdzoną firmę, która oferuje sprawdzony sprzęt.
   Z góry dziękuję.

  • white

   Ale po co mi takie stare szroty sprzed nawet 7 lat? Co ja córce kupię jakiś złom sprzed dekady.

   • can006

    Sam posiadam Della Latitude E6430 z 2013 roku za tysiaka z i5 sprzęt nie do zdarcia a i nawet w gry mozna pograć te laptopy są z serii biznesowej gdzie jakość wykonania jest na najwyższym poziomie a nie to co laptopy z marketów tandetne plastiki i niskonapięciowe Celerony

    • white

     Zlituj się. Kupiłem córce na i-5 10 gen. 14″, Win10, dysk 512, obudowa aluminiowo-magnezowa, waga 1.2 kg. I jest jeszcze Thunderbolt3. Na kilka lat jej wystarczy, jesy w liceum.

     • can006

      Porównywanie laptopa za około 4 tys do laptopa za tys to słabo trochę mi batdziej chodzi że do tych półtora tys a nawet dwoch nie ma nic ciekawego w sklepach i w takim wypadku lepiej kupić polesingowego a za 3 i więcej tys to można już coś znaleźć ciekawego z nowych Laptopow.

     • white

      Za 3k i trochę więcej to kupisz na dziś do zdalnej nauki takiego jak ja. A i tak lepsze to jako prezent dla córki niż używny, 7 letni szrot. Co ja miałem jakiś staroć porysany, ciężki dać na prezent dziecku??? Mnie wyniósł 2969, 10 zł. Córka postanowila nie czekać do gwiazdki tylko od razu używać. Tak się jej spodobał. Dziękuję za używane starocie.


reklama